Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha 1000 fiúból egysem tetszik,...

Ha 1000 fiúból egysem tetszik, akkor az én ízlésemmel van a baj, vagy a fiúk kinézetével?

Figyelt kérdés
Regisztráltam egy társkeresőre, csak hogy körülnézzek milyen fiúk vannak fent. Végignéztem 1000 fiút és egyetlen egy sem tetszett. De kicsit sem. Volt egy aranyos, de ennyi. Eléggé meglepődtem, hogy ennyire rossz lenne ezeken az oldalakon a felhozatal vagy ez lenne Magyarországon az átlag? Persze lehet csak az én ízlésemnek nem felelnek meg. Ha elmegyek egy szórakozóhelyre ott mindig van 1-2 fiú, aki nagyon tetszik. Bár ők általában külföldiek.

2014. jan. 13. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Te is csak egy felszínes kis pic sa vagy, mint a többi, akinek Brad Pitt arc és Arnold Schwarzenegger test kell, aztán majd később Bill Gates vagyona és Mandingo farka is.
2014. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Most őszintén.... Egy társkeresőn mire számítottál? Modellekre? Oda azok járnak, akik nem kellenek senkinek, mert csúnyák, vagy hasonló... Ja és az ott lévő képekből vonj le 60-70%-ot, és megkapod az igazi embert, aki az adatlap "mögött" van.
2014. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Én nem voltam bent abban az ezerben. Ha mégis, akkor jobb is, hogy nem írtál rá, mert felszínes p_csákkal szóba sem állok.:D
2014. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem max 16 lehetsz és Az izompacsirtákat kerested csak...
2014. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem csak a végtelenül reménytelen emberek társkeresőznek, akik annyira se talpraesettek, hogy máshol találjanak maguknak párt. Tiszta szánalmas az egész.

És a pasik ugyan olyan felszínesek, mert csináltam egy felhasználót saját képpel, oda dőltek a levelek, meg egy kamut egy csúnyácska duci lánnyal, oda egyet sem kaptam, szóval...

2014. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
A te ízléseddel. De nyugi, a lányok többsége ilyen. A maradéknak 1000-ből 1-2 fiú tetszik.
2014. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom amúgy miért lennék felszínes, mintha a fiúk nem nekik tetsző lányt szeretnének...pff. Viszont ránéztem a lányokra is és nagyon sok szépet láttam. A fiúk is nyilván nekik írnak első sorban, akkor is ha ők nem néznek ki jól. Aztán meg le felszínes p*csázzák őket, mert ezek a lányok nem állnak velük szóba. Ez így nem igazán fair.
2014. jan. 13. 17:17
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Én is fent vagyok sok társkeresőn de hiába írok én is ezer meg ezer levelet különböző típusú lányoknak nincs válasz. Nagyon válogattok. Nem akarom elhinni hogy egynek sem tetszenék. Kicsit magasra rakjátok a mércét, és meg sem akarjátok ismerni,amelyik csak egy kicsit is teszik, hátha a belső értékei alapján bele szeretnétek és tetszene.
2014. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont ránéztem a lányokra is és nagyon sok szépet láttam."


Én is nagyon sok szépet látok csak az a baj, hogy 90%-uk kamu. Milyen érdekes tele vannak a társkeresők szép lányokkal... Nekik élőben sem probléma fiút találniuk, mért regisztrálnának fel netre komoly szándékkal? Csak szórakoznak vagy azok a szép lányok valójában ronda fiúk, férfiak, apukák, nagypapák...

2014. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért regisztrálnak, mert szeretik megmutatni milyen szépek kívül, ha már belül üresek és rothadtak.
2014. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!