Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elrontottam az első csókom!...

Elrontottam az első csókom! Segítség! Mi történik ilyenkor? (15/L)

Figyelt kérdés

nem, nem vagyok csúnya hogy 15 évesen volt az első csókom. megválogatom kivel állok le...általában. mostanáig.

egy buliban történ az hogy táncoltam egy olyan fiúval aki eggyel idősebb és egy iskolába járunk. többet ittunk a kelleténél ...úgy éreztem megtehetem, mert fiatal vagyok!.. a srác különben nagyon kedves, aranyos és helyes is de nem voltam szerelmes belé. ő kapott le a buliban és elszúrtam az első csókom ugyanis nem csókoltam vissza...nem kötöztem a nyelvemmel..pedig többször is megpróbálta. ilyenkor mi van? szerintetek totál idiótának tarthat vagy valami?



2014. jan. 15. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy annak tart, max bénának, vagy szűznek :)

Amiből még valami jó is kisülhet a végén. Amúgy meg majd belejössz a dolgokba, még elég fiatal vagy :)

20F

2014. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát én utána való este kincsnek éreztem magam...el tudtam volna ásni magam.

amúgy a fiúnak elég jó híre van..rengeteg lány álma ő.

nem gáz ha az első csókom nem szerelemből volt? és nem a legjózanabb állaptan?

2014. jan. 15. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:

"megválogatom kivel állok le"

"de nem voltam szerelmes belé"

az én első csókom 16 évesen volt,fülig szerelmesen, csodás érzés volt

a tied részegen, semmit se jelentett...

na de a kérdésre válaszolva nem hinném hogy idiótának tart,majd megdug aztcső

17f

2014. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát én is bánom, hogy nem azzal volt akibe szerelmes vagyok :( nem volt a legjobb érzés így..

köszönöm mindenkinek!

2014. jan. 15. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem is egy házibuliban volt az első csókom, pár hete, és hát mi is kissé részegek voltunk, az előtt nem is ismertem a fiút, de jó volt...

ugyhogy nem tartom olyan nagy problémának, hogy nem azzal volt az első csókod, akibe szerelmes vagy, majd lesz olyan is...

2014. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit csináltál ? Csak kitátottad a szád és engedted ,hogy a fiú nyelve forogjon a tiédben ,mint a rotációs kapa ? Nem .. szerintem csak azért ,mert elég ( bár véleményem szerint túlságosan is ) fiatal vagy hozzá ,ne csinálj ilyet. Majd ráérzel a csók ízére ha itt az ideje ,valakivel akit szeretsz ,még élvezni is fogod ;) !
2014. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia,nem tudom miért gondolod hogy aki fiatal annak innia kell,többet is a kelleténél!! szánalmas-.-"

igen, totál idiótának tarthat...de tarthat rosszul csókoló ribinek is.

2014. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!