Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek gáz, hogy barátnőm...

Mr.Bosszu kérdése:

Szerintetek gáz, hogy barátnőmnek barátot keresek?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam összehozni két sráccal de nem lett belőle semmi. Mind a ketten azt mondták, hogy szép csaj meg azt, hogy jó fej a találkozó után. A barátnőmnek is szimpatikusak voltak. Ő ki sem akadt azon,hogy keresek neki valakit mert a barátnőinket is van hogy én hozom össze ismerősökkel. (Beszokott jönni). Normális kommenteket kérnék. Maximum lorhatár aki esetleg ismerkedni akar: 14-17éves fiúk.
2014. jan. 17. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
És te fiú vagy? Egyébként nem "gáz", de azért kicsit fura. Mármint ha iszonyat feltűnően csinálod ezt akkor az eléggé rossz. Viszont ha a fiúk meg a lány sem tudnak arról, hogy miben mesterkedsz, akkor teljesen elfogadható.
2014. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Muti, ki az.

Amúgy meg, neki kell intézni ezt, nem másnak.

2014. jan. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok és szívesen ismerkednék vele :-)
2014. jan. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Nekem is akartak nőt keríteni a barátaim még anno. Az más tészta, hogy egyik sem tetszett, akit ajánlottak, de ilyenek az igazi barátok, próbálnak segíteni.
2014. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es nincs igazad, nagyon nincs
2014. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, de ha ilyen affinitásod van, elmehetnél kerítőnek.:) Szépen lehet vele keresni.:)

A TV-ben volt egy ilyen foglalkozású lány, hosszú, fenékig érő haja volt, jó volna tudni a nevét.

Azt mondta, eljár mindenféle társaságba, szórakozóhelyre, hogy felhajtsa a kívánt karaktert.:)

2014. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikusak voltak egymásnak akkor miért nem jöttek össze?
2014. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na jó aki ismerkedni akar vele az írjon privit am barátnőmnek csak akkor szóltam amikor találkoznia kellett a sráccal nem tudom pontosan miért nem jöttek össze elvileg nem volt meg az a valami amit egymásban lerestek...
2014. jan. 18. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!