Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kinek mik a tapasztalatai a...

Kinek mik a tapasztalatai a publikus helyen való leszolításokat illetően? Bennetek milyen benyomást keltene?

Figyelt kérdés

Férfiakhoz: volt-e már benne részed, csináltad már? Esetleg téged szólítottak e már le nők? Hogy alakult, milyen tapasztalatokkal lettél gazdagabb?

Nőkhöz ugyanez lenne a kérdésem. Ha még nem volt benne részed, akkor milyen benyomást keltene benned? Tetszene-e?


Érdekel a téma. Te tudsz közvetlen lenni idegenekkel? Ha egy szendének tűnő egyén kis mosollyal téged leszólítana, mit reagálnál?



#ismerkedés #leszólítás #szocializáltság
2014. jan. 17. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt,bejött:)
2014. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne, ha a lány tetszene, bárkivel közvetlen tudnék lenni. Nem is értem, hogy miért nem elfogadott a társadalomban, a közterületen való ismerkedés. Ha nincs baráti köröd, illetve nem jársz szórakozni, akkor hol máshol ismerkedhetnél? Munkahelyet, netet szándékosan nem említettem, nem potenciális párkereső helyek, persze van akinek bejött.
2014. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szólítottam már le nőt.Vissza is utasított bunkó módon.
2014. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem szeretem az idegeneket. Szóval valakinek nagyon bekell jönnie nekem, hogy úgy is kezeljem.

Vannak akiktől rosszul venném- de akkor ott hagynám simán.

2014. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!