Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, kecskeszakáll vagy...

Lányok, kecskeszakáll vagy chin curtain szakáll jön be nektek jobban?

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
egyik sem nekem semmilyen arcszörzet nem tetszik, de nyugi sok nönek tetszenek.
2014. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kecskeszakáll van, akinek jól áll, bár nekem nem tetszik. Chin curtain szakáll pedig egyszerűen borzalmas.

Max. egy kis borosta, vagy rövid szakáll, de az is csak átmenetileg, ne legyen folyamatosan.

2014. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ahogy most megnéztem neten, hát inkább a kecske... Bár van akinek jól áll, ez az arc szerkezetétől függ. Ki kell próbálni :)
2014. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A kecske menőbb :D de inkább egyik se
2014. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar ha egy férfi arcán van szőr. Inkább a kecske, barátomnak is olyan van.


18L

2014. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nagyon régi kérdés, de nekem jól áll. Illetve nagyon szerencsés vagyok, nekem minden típusú szakáll jól áll. Csak a bajuszomat nem tudom sokáig elviselni.


Egyébként arcfüggő, hogy kinek mi áll jól és egyáltalán milyen a szakálla. Nekem a szakállam két szélén még most 30 év felett sem haltak ki a pihék, ami problémát okoz. Azért is próbáltam ki a curtain-t, hogy ezeket eltávolítsam. Bevált. Amikor már dús, akkor - bajusz nélkül - visszanyírom kecskeszakállra. Amikor pedig már végleg túl soknak érzem és nem nől tovább, akkor borostásra nyírom magamat. A teljes borotválkozás nem jó nekem, 18 évesnek sem nézek ki. Alapból olyan kinézetem van, hogy szakáll mellett is huszonévesnek néznek.

Nálam az is érdekes még, hogy végtelenségig nem nől. Van egy pont, amikor megáll. Olyan, mintha tiniállapotból nem fejlődött volna tovább. De a pihék lenyírásával talán pont ezért is áll jól.

2023. szept. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!