Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 24 éves pedofil hová...

Egy 24 éves pedofil hová fordulhat segítségért, gyógymódért manapság, ha mindenki olyan ellenséges és előítéletes az ilyen emberek felé?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos úgy érzem félig pedofil vagyok. Úgy értem, hogy félig, mert csak kb. másfél éve kezdtem érezni, hogy nekem bejönnek a bájos arcú, általában már formásodó 10-14 éves lányok is, nem csak a felnőtt lányok, nők. Persze ne úgy képzeljétek el, hogy én erőszakoskodom vagy ilyesmi. Igazából még ránézni sem nagyon merek a nekem tetsző kislányokra. Inkább bújkálok és kerülöm az embereket. Barátaim sem nagyon vannak. Aki van az csak kinevetett, amikor elmondtam, hogy vonzónak találtam egy 12 éves lányt. Ez a barátom meg a másik véglet ő az idősebb milfekhez vonzódik. Én nekem meg az idősebb nők nem jönnek be sajnos. Pedig bár a milfekre buknék, mert az legalább nem bűn. Rosszul vagyok magamtól, nem bírok így élni, szeretnék meggyógyulni, ha lehetséges egyáltalán. Sajnos nem tudok úgy vonzódni egy érett nőhöz, mint egy pimasz, huncut, játékos tini lányhoz. Azért is rossz ez, mert sajnos volt már olyan, hogy egy 13 éves lánynak bejöttem és hajtott rám és nagyon nehéz volt elutasítanom, de akkor még meg tudtam tenni, de mi van, ha legközelebb már nem leszek ilyen erős? nem akarok rossz ember lenni, nem akarok bántani senkit sem. Szeretnék majd gyerekeket és szeretnék normális apa lennei, normális mintát mutatni, nem ezt a beteges énemet.

2014. jan. 27. 17:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
37%
pszichiáter azonnal!
2014. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
47%
Mindenképpen fordulj szakemberhez, haladéktalanul! Tényleg :/
2014. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Ezt egyedül nem fogod tudni legyűrni mivel kényszeres és nem te irányítod. Szakember segítségét kellene kérned, aki segítene kideríteni, mi okozza ezt, mitől alakult ki benned a kislányokhoz való vonzódás. Emellett próbálj kialakítani tartalmasabb kapcsolatokat felnőtt nőkkel is! :)

2014. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%
pszihiater azért eros lenne,de tenyleg jó tenne egy beszélgetes egy pszihologussal. : )
2014. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
1%
Első körben a Szabadság híd legfelső szintje.Azt mondod ellenségesek az emberek...mire számítasz?Tapsolnak,hogy ügyes vagy?Azzal,hogy gyerekeket akarsz megrontani???Meglátnálak a húgom környékén,kezed lábad eltörném!!!
2014. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ameddig nem molesztálod őket, nem követsz el erőszakot vagy megrontást, csak csendes magányodban matyizol rájuk, addig nincs baj.

Ráadásul olyan vén se vagy még, szóval ez azért még változhat. Meg ez inkább efebofília, az igazi pedofilok nem épp a formásodó kiscsajokra buknak.

Egyébként mennyi a max életkor, akik még úgy bejönnek? 14 éves kor felett már nem bűncselekmény, és azért nem vagy olyan öreg, egy 24 éves mondjuk egy 17 évessel nem lenne világraszóló botrány.

2014. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Tisztellek amiért ezt így felvállalod és tenni is szeretnél valamit ellene. Nem lehetsz rossz ember, keress egy pszichiátert.
2014. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként egy pszichológust is felkereshetnél (ne pszichiátert, hanem pszichológust!), de a jobb és megbízhatóbb fajtából.
2014. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%

Én azon a véleményen vagyok, hogy szerintem ez természetes dolog. A legtöbb férfi szerintem vonzónak talál egy 13-14 éves lányt is, nem véletlen, hogy 13 évesen kezd megnyúlni a nők lába, jelezve ezzel a szexuáli érettségüket, és e kor körül kezdenek menstruálni is. Számos társadalomban kifejezetten ilyen korán vagy még korábban házasodnak, azokban a társadalmakban ahol ez nincs mesterségesen büntetendőnek kikiáltva (társadalmi okokból), simán vonzódnak az ilyen fiatal lányokhoz is, mert szépek és ártatlanok. Számos ázsiai társadalomban egy 25 éves nő sem néz ki többnek 13-nál, nézd meg a japánokat vagy még sok társadalom nő tagjait. A háborúk idején a nemi erőszakolás rendszeres tárgyai voltak az ilyen kiskorúak is, ahogy az idősek, és ezeket normális hetero férfiak követték el, nem pedofilok.

Ez a pedofilia szerintem egy mesterséges kreálmány, és csak elég ritka esetben jelent tényleges betegséget, pl. ha egy nemileg teljesen éretlen kiskorú izgat fel, csecsemők és egyéb ilyen. De még ezekre is szép számmal van példa a történelemben, kezdve a római császároktól a Biblián át.

Én a magam részéről szintén vonzónak találok néha egy-egy 13-14 éves lányt is, megvan annak is a maga szépsége, de lényegében a nők az összes életkorban tetszenek, még a jól karbantartott 50-esek is.

2014. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Ez kemény kérdés.


Jó esetben felfogod és élsz azzal a társadalmi kompromisszummal, hogy kislányos külsejű 14 feletti lányokkal már törvényesen lehet férfi-nő kapcsolatod.


Erkölcsileg ezt is elítéli a társadalom, az én finnyás orromnak is ép úgy nem tetszik mint pl. a bu.z.ik, de mégis ez a legelfoghatóbb esetedben, mert legalább törvényes.


Sokkal rosszabb, ha teljesen el akarod fojtani magadban, a fiatal lányok iránti vágyat, mert akkor van esélye, hogy egyszer bekattansz, és örült tettet követsz el valamikor.

2014. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!