Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez ennyire tabu téma, vagy...

Ez ennyire tabu téma, vagy más gond volt?

Figyelt kérdés
Tegnap este megismerkedtem egy hihetetlenül gyönyörű lánnyal, legnagyobb meglepetésemre ő szólított le engem, táncoltunk, dumáltunk. Mondtam, hogy nagyon szépnek találom, és hogy szimpatikus, és ő is így vélekedett rólam. Minden jól alakult, elkezdett kérdezgetni van-e barátnőm, mondtam neki hogy nincs, amit ő nem akart elhinni. Én pedig elmondtam, hogy nem túl rég lett vége egy hosszabb kapcsolatomnak, de túl vagyok rajta. Ezek után nemsokkal otthagyott. Szerintetek ez okozhatta? 23f
2014. febr. 2. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A nők furák!
2014. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez pozitívum lenne... De lehet a lány csak szexet akart, és mikor mondtad ezt, úgy gondolta, hogy te komolyabb vagy, és ezért tűnt el...

Vagy azt hitte hazudsz, de ezt nem hiszem. Passz.

29n

2014. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Az nem lehet,hogy a volt barátnő egy ismeretlen barátnője?Csak érdekes,hogy leszólít,faggat,hogy van-e csajod,aztán nem hiszi el és utána meg lelép.. Nekem érdekes lenne! :)
2014. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy semmi köze a volt barátnőmhöz. Soha nem láttam még ezt a lányt. Senki sem tudta, hogy elmegyek-e bárhova is este, kivéve engem és barátomat. Nem kezdett el azonnal kérdezgetni, eltelt némi idő azelőtt. Egyébként sem nevezném faggatózásnak, csak nem akarta elhinni, hogy nekem nincs barátnőm. Egyébként igen, részben pozitív a dolog. Rég nem ismerkedtem lányokkal, megörültem, hogy idajött, bár előtte elég sokat szemeztünk. Másrészt meg idegesít a dolog, mert benne volt a top5 legvonzóbb lányban akit valaha láttam, és nagyon szimpatikus is volt.
2014. febr. 2. 15:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt még nőként sem értem.... Lehet, hogy neki tényleg csak egy gyors kalandra volt szüksége, és nem akart érzelmileg belebonyolódni senkibe.
2014. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet volt egy amolyan terve hogy felszed egy olyan srácot akinek barátnője van, megd*gatja vele magát, és többet nem találkoztok. Hülye felfogás, de van rá esély. :D
2014. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

jaj fiam a nőket még a nők se értik


lehetsz te akármilyen rafkós, értelmes, megértő, tapasztalt, akármi

mindig lesznek olyan szituációk amikor csak pislogsz mert fogalmad sincs mért akadt ki a hölgy

2014. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kizártnak tartom, hogy csak a szex miatt szólított le. Azt azért le tudtam volna szűrni. Nem is nézett ki úgy, és nem is úgy beszélt. De így elkönyvelem, hogy nő volt, kitudja min csúszott el a dolog.
2014. febr. 2. 15:49
 9/11 anonim válasza:

azt hogy érted, hogy ezek után nem sokkal ott hagyott? beszélgettetek még? mit mondott, miért megy el?

lehet hirtelen haza kellett mennie, mert akikkel volt, már menni akartak. vagy igazából bármi lehetett. nőként én sem értem, hogy mi miatt léphetett le...

2014. febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát teljesen konkrétan azt mondta hogy elmegy mosdóba, és nemsokára jön, aztán nem jött. Visszament a barátaihoz. Utánamentem, de lekoptatott, hogy a barátaival foglalkozik. Szóval valamit biztosan elrontottam, ha azelőtt úgy odavolt értem, csak sajnos amit már mondtam azon kívül nincs ötletem.
2014. febr. 2. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!