Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikusok/melegek! Nektek...

Leszbikusok/melegek! Nektek ez nem fordult még meg a fejetekben?

Figyelt kérdés

Társkeresőkön,fórumokon,mindenki ismeri a másikat,a helybeliek szinte tuti,hogy kavartak,nagy valószínűséggel le is feküdtek. 15 évesek is fent vannak,és szexet keresnek.

Tisztelet a kivételnek,de szinte mindegyikük megcsalta már egyszer minimum a párját.

Leet így párt találni? Aki hűséges,és valóban szereti a másikat?

Igaz még fiatal vagyok,de már most úgy vagyok vele,hogy egyedül fogok megöregedni,teljesen kiábrándultam már most a melegek világából.

Ti hol találtátok meg a párotok? Sosem féltetek ettől?

Előre is köszönöm szépen a hasznos,értelmes válaszokat!



2014. febr. 6. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg vannak ilyen emberek. Én is a tartós, komoly párkapcsolatokban hiszek, és bár még nem volt részem ilyenben, addig nem fogok csak úgy, fűvel-fával kavarni. Én nem ilyen vagyok, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Csak ez ritka, és nehéz ilyen embereket találni. A remény hal meg utoljára...
2014. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg elég elkeserítő,hogy többnyire totál belterjes a leszbi "közösség". És gondolom,srácoknál sincs ez másképp.

Nekem szerencsém volt. Pár félresikerült párkapcsolat után megtaláltam a nagy őt az egyik társkeresőn. Ez négy éve történt,és azóta boldogan élünk. Együtt. :)

2014. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló! :)

Örülök,hogy sikerült! :) Sok boldogságot! ^^

Mentek természetesen a zöld kezek. :)

2014. febr. 6. 21:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm! :)
2014. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akiben picike gerinc is van, nem csalja meg a párját, legyen az homo-, vagy heteroszexuális. Ott a szakítás, ne tartsuk már a másikat tartalékban, hogy egy kis hercehurca utána legyen kihez bebújni az ágyba. Az más kérdés, hogy nehéz megtalálni azt az embert, aki tisztel téged annyira, hogy társaság ide vagy oda, nem lép félre.


Egyedül biztosan nem vagy, más is éppúgy fél ettől mint te. :) Rá fogsz akadni valakire, akinél nem kell ilyesmitől tartani.

2014. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

én ismerősökön keresztül ismertem meg a mostani páromat, sokáig barátok voltunk, aztán összejöttünk

ég és föld az exemhez képest, és majdnem két éve együtt vagyunk...nagyon nagyon jó minden :)

szóval, ha csak kicsit is vonzódtok barátotokhoz/barátnőtökhöz akkor ne hagyjátok a barát-zónában :D

Legalábbis nekem ez nagyon bejött, kiratás! :)

2014. febr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Meleg társkeresőn találtam meg a párom, nagyon hosszú ideje próbálkoztam már, rengeteg bosszúságon voltam túl, tényleg nagyon sokan csak egyszeri kalandot kerestek, de nekem sikerült kifognom az aranyhalat, akivel maximálsian passzolunk :) És már több mint 2 éve együtt vagyunk. Azt hiszem akkora a szeretet, hogy egyikőnknek sem fordult meg a fejében megcsalni a másikat (persze biztosan nem tudhatom, de kiismertem már annyira a páromat, hogy észrevenném, ha valami lett volna).


Én is ott tartottam már, hogy feladom az ismerkedést, de hidd el, ha megtalálod a párod, hirtelen értelmet nyer a hosszú ideig tartó kitartásod!! A megcsalás ellen pedig szerintem azzal lehet védekezni, hogy megpróbálsz maximálisan mindent megadni a párodnak, minden nap újra felmelegíted a kapcsolatotokat évek után is, és ha ő is mindent megtesz érted, akkor nagyon kicsi az esélye, hogy bármelyikőtök kikacsintana. De a megcsalástól így előre félni szerintem nem érdemes.

Nagyon szurkolok neked, hogy te is megtaláld a párod!!

2014. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek a kedves szavakat! :)

Viszont kívánok sok boldogságot! :)

2014. febr. 7. 11:33
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vélem, a heteroszexuálisok körében is ugyanazok a problémák. Miből gondolom? A vaálasz egyszerű, ismerek olyan nénit akinek sosem volt férje, senkie. S a tesóm 37évesen szingli, se barátnő se feleség..

Igen, melegek ritkábbak így nehezebb a dolgunk. De ezem a weboldalon van remény. Pl. te kérdező. egy kedves aranyos, normális srác vagy. Ha az ország másik felében akkor is a lényeg egy. Ne léby elkeseredve, én már több mint egy éve ismerkedek, 75%ban tény hogy no kommentek.. igaz, mindenki messze lakik tőlem, de van remény. Ja, s több bárátom ezen a weboldalon találta meg a párját. Ne add fel! Még fiatal vagy. Olyan aki már idős, megkérdezheti hogy mégis vele, vagy kivel van a baj. Ez a probléma átlagos. Ismerkedj, barátkozz, s a távolság stb. ellenére próbálkozz. A végén meglesz az eredmény, boldog párkapsolat. Egyszer kírtam egy olyan kérédst, az jött, hogy a távkapcsolat működhet. Egyik srácnak 4éven keresztűl volt 150kmről távkapcsolata majd összeköltöztek.

A Barátnőm, már egy éve el van jegyezve, s a kedvese 300kmre lakik tőle. de megoldották, mert szeretik egymást!

Úgyhogy, csigavér tesó. A Türelem rózsát terem, mégha nicsen rózsa tövis nélkül, akkor is.

20F(meleg)

2014. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek veled kedves Kérdező, sokszor én is így látom hogy szinte kilátástalan dolog normális srácot találni :( Én is félek hogy senkit sem találok pedig nagyon vágyok már valakire.

Azért vannak (vagyunk) szerintem egy páran, akiknek fontos a hűség egy kapcsolatban.

24F

2014. febr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!