Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak vajon olyan 9es 10es...

Vannak vajon olyan 9es 10es lányok akik beérik egy kb 4es 5ös sráccal, ha az a srác nagyon jó fej, jó a humora és kedves szeretetteljes velük?

Figyelt kérdés
a számozások a külsőre vonatkoznak.

2014. febr. 7. 21:42
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
én személy szerint egyszerre vagyok bátor, ambiciózus kedves szeretetteljes és tisztelettudó nem zárják ki egymást,
2014. febr. 8. 00:06
 22/26 anonim ***** válasza:

Igen, ez így van, de ezek közül a bátor és ambíciózus az, ami a nőkben érdeklődést kelt, nem a kedves és tisztelettudó.


Ez olyan, mint hogy az élet más területein is az oda való tulajdonságaid emeled ki. Legyen szó egy állásinterjúról, egy barátságról, egy férfi-nő kapcsolatról, karrierről, utazásról, stb. Mindegyikben más pozitív tulajdonságaid játszanak döntő szerepet a sikerben.

2014. febr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
a kedvesség és a törődés is érdeklődést kelt
2014. febr. 8. 11:13
 24/26 A kérdező kommentje:
egyébként meg azt se felejtsd hogy a lányok is ugyanezeken a filmeken, cuccokon nevelkednek mint a fiúk így velük is "elhitetik" hogy nekik egy kedves, törődő, szerető és jólelkű férfi kell, mert ahogy a mesében ők is egy ilyennel lesznek boldogok :)
2014. febr. 8. 21:15
 25/26 anonim ***** válasza:
Te 70%s balf..z azt gondolom elfejted, hogy a nöknek különböző igényük van, és nem mindenkinek jönnek be a macsó pasasok a normálisabbaknak pláne, hogy nem. Nem tudom mikor fogjátok fel, hogy minden embernek más az ízlése és az értékrendje. Nem ebből a jófiú rosszfiú dedóból kéne kiindulni. Ha meg azt hiszed, hogy a nőknek nem számít a kedvesség akkor szerintem ne is szaporísd magadat.
2014. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

De számít a kedvesség. De a kedvességet ne keverjük a balf-.aszsággal, az önfeladással, a talpnyalással, papucssággal, bétasággal és a behódolással. A kedvesség önmagában semmit nem ér, ha nem egy minél határozottabb, domináns, egészséges önbizalommal rendelkező, magabiztos férfi van mögötte.


Nem kell macsónak lenni, egyszerűen csak egy kellemes testtel rendelkezni. Egy férfi a következő dolgokkal tudja javítani a kinézetét:

-kigyúrja magát egy átlagosan jó szintre

-kiválasztja a neki legjobban álló haj és arcszőr kombinációt és azt hordja mindig

-jól öltözött

Aki dagadt, az fogyjon le, majd ha vézna lett, gyúrja ki magát. Aki vézna, az gyúrja ki magát. Miért? Mert nő tőle az önbizalma, jobban érzi magát a testében és több nő fogja vonzónak találni őt, mint előtte. Mindenki önmagához képest fejlődik. Minden férfi jobban néz ki kisportoltan, mint dagadtan vagy véznán. Nem állatira kigyúrtra gondolok, hanem átlagosan sportosra. Egy ilyesmi testalkatra:

[link]


Szerintem nagyobb tévedés az, hogy mindenki különböző, egyedi kis hópehely, mint az, hogy mindenki egyforma. Vannak általánosságok, amik általában vonzzák vagy taszítják a legtöbb nőt, vagy ugyanúgy ilyen dolgok, amik a legtöbb férfit vonzzák, taszítják. Én nem évi 5 (2, 1, 3) nőnél kezdeményezek és látom hogy mik az átlagok. Látom hogy 100-ből 80 nő mire reagál pozitívan, látom hogy 100-ból 90 mire reagál negatívan. Igenis lehet általánosítani, főleg ha a nagy számok törvényét alkalmazza egy férfi a társkeresésben.


24:

Te a való világban élsz? Hány nőnél kezdeményezel akár csak egy évben az utcán, boltban, suliban, szórakozóhelyeken vagy bárhol?

2014. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!