Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a srác nekem nem írt a...

Ha a srác nekem nem írt a szülinapomra, (pedig volt fenn) egy barátnőmnek meg anno igen, akit szinte egyáltalán nem ismer, akkor teljesen lesz-ar engem, igaz? 17/L

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 16:10
 1/7 fahéjas Alien ***** válasza:

Hát nem tudom. Most belegondolva én pl. nagyon ritkán figyelem a szülinapokat, szerintem a pasik még kevésbé nézegetik az ilyesmiket. Akik meg közel állnak hozzám személyesen felköszöntöm.

De ez az eset pont megtörtént velem meg barátnőmmel is, ő ki is akadt, nem lett köztük semmi, egy két kavaráson kívül. engem meg sose izgatott a srác, bár elég kedves volt velem ( alig ismert) .

2014. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Szakadj már le a facebookról.
2014. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A facebook az csak egy maszk a valóság elől lehet hogy nem látta én konkrétan a kemény 200 ismerősöm közül csak azt az egyet köszöntöm fel amelyikkel egy napon születtem de nem azért mert a többieket leszarom hanem mert a facebookon közölni egy ilyet szinte semmit sem jelent a számomra a te helyzetedben viszont nem ismerem a srácot lehet hogy nem láta az értesítést vagy csak nem veled törődik és ennyi.
2014. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Éljetek, ne fb-zzetek. Amúgy ha egyáltalán nem ismer, akkor hogy várod el, hogy írjon? Mindenki a közelebbi barátaival foglalkozik, idegenekkel kevésbé..
2014. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

SZÖVEGÉRTÉS


a BARÁTNŐMET nem ismeri, csak futólag, engem IGEN

2014. márc. 18. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:
amilyen udvarias vagy nem csodálom hogy neked nem írtxD
2014. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak a hülyékkel beszélek ilyen stílusban, vele nem :)
2014. márc. 19. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!