Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lány a suliban,...

Tetszik egy lány a suliban, de nem tudom hogyan ismerjem meg. Mindig csak azt látom, hogy rajtam kívül nagyon sok emberrel jól van, viccelődnek, megölelik egymást barátként stb. Kezdetnek hogyan barátkozhatnék össze vele? . és utána?

Figyelt kérdés
1 évvel fiatalabb ő

2014. febr. 9. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Hmmm :) Örülnék ha te lennél az a srác aki nekem tetszik >.< :DDD na ezt félretéve.. legalább ezek alapján tudom, hogy ÉN minek örülnék a lány helyében.


Mosolyogj rá, vagy menj oda hozzá. Ha nagyon félénk vagy akkor először jelöld be facebook-on. Ha van közös ismerősöd, onnan szerezhetsz róla infókat. Ha összeismerkedtetek..? Mondjuk hívd el randira..

2014. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Facebookon ismerősöm ki tudja mióta, de nem azért mert személyesen ismerem, valószínűleg mert sok a közös ismerősünk.

De például jó dolog az ilyet elmondani másoknak a suliban?

2014. febr. 10. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha olyanoknak mondod el, akikben feltétel nélkül bízol, akkor valószínűleg nem lehet baj... hacsak nem szeretnéd hogy mindenki megtudja. Bár ezt kétlem. :)
2014. febr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Önmagamat szeretném adni, de hogyan legyek szimpatikus neki?
2014. febr. 11. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!