Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van esély kilépni a barátzónából?

Van esély kilépni a barátzónából?

Figyelt kérdés
Van egy lány,aki nagyon tetszik nekem,ilyet már rég nem éreztem,de csak barátként tekint rám. Hogy tudnék kikerülni a barátzónából?

2014. febr. 19. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy keresel egy lányt, aki vonzónak is talál.
2014. febr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Elküldöd anyukájába, garantáltan kikerülsz a barátzónából.
2014. febr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Utolsó xD
2014. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Azért tekint rád barátként mert nem vagy vonzó.

Helyes srácoktól soha nem hallani ilyet, hogy rájuk csak barátként tekintenének.

2014. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs barátzónám, de akinek van, annak a b.z.-ból nagyon nehezen lehet kikecmeregni, mert potenciális partnerként néz rád. De miért is maradsz a barátzónában, mért foglalkozol a csajjal? Minél tovább maradsz ott, annál kevesebb esélyed van arra, hogy kikerülj onnan.
2014. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Upsz, ez az akart lenni, hogy NEM potenciális partnerként tekint rád.
2014. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak a lényeget felejtetted ki.

Hogy miért is marad a "barátzónában".

Azért, mert külsőleg nem vonzó (nem helyes), ezért pasiként nem jöhet számításba.

2014. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Nincs igazán esély. A csajok ezért találták ki a friendzóne-t, hogy oda száműzik a rendes, normális pasasokat, aztán rájuk csapják a tömlöcajtót. Majd ha maga alatt lesz a csaj, akkor de jól is jönnek...


Az a baj, hogy amint berak téged egy csaj a friendzónába, ott felejt.

2014. febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: Én másképp látom. Szerintem abba is bele kell nyugodni, hogy nem akarhat téged minden csaj. Ez már csak ilyen. Engem sem akar minden faszi. Azt meg, hogy te rendes vagy-e vagy nem, nem te fogod megmondani, mert természetesen elfogult vagy magaddal szemben. Nem erőltetheted magad senkire! Az viszont tényleg becsületesebb lenne, ha nem lenne barátzóna, és akkor mindenkinek világos lenne, hogy xy egyszerűen nem kell nekem, és kész. Én éppen ezért nem barátzónázok, így csak feleslegesen reménykednek.
2014. febr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy én teljesen szerelmes vagyok a csajba. Próbáltam elfelejteni már,de egyszerűen nem megy.
2014. febr. 19. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!