Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Lehet, , hogy...

Mit tegyek? Lehet, , hogy szerelmes vagyok. De semmi esélyem nála .

Figyelt kérdés
A suli elsõ hetén megláttam egy fiút és rögtön megtetszett. Lassan Egyre többet, és többet tudtam meg róla, s már nem is tetszik, azaz a külseje nem nagyon vonz, inkább a személyisége, hogy gyönyörûen rajzol, jól táncol, profin focizik, stb. Már fél év telt el azóta, mióta elõször megláttam, s nem tudom kiverni a fehembõl. Bejelöltem Fb-n, de nem mertem ráírni, és kitörölt. Az biztos, hogy legalább látásból ismer, de nincs elég merszem ahhoz, hogy odamenjek, s beszéljek vele. Azt hiszem már nem csak tetszik, de szerelmes is vagyok bele. Mit tegyek, ha nincs merszem? :/ 15/L....õ 17

2014. febr. 20. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs merszed, akkor semmit, még pár év és beleérsz abba hogyan kell fiúkat elcsábítani. Addig koncentrálj a sulira, különösen az idegen nyelvekre.
2014. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Flörtölj vele, ha értelmes és tetszel neki, akkor nyomulni fog :) És ne add oda magad neki könnyen..
2014. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!