Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyetemista korú lányok,...

Egyetemista korú lányok, valaki ismerkedni? 20f

Figyelt kérdés

Ez most,lehet furán fog hangzani,de lehetőleg csak vékony lányok írjanak! Azért ilyenek,mert ismerem magamat, más milyennel nem nagyon tudom magam jól érezni,még beszélgetés szintjén sem.

Magamról írok részleteket privátban:)



2014. febr. 21. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvost neked meg szíjjat a kezedre!Ez a duma tiszta horror film!
2014. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miért is ?! Szerintem a legkorrektebb ezeket az elején letisztázni.. Persze , valaki szereti a hitegetést..


Mintha tehetnék róla , hogy milyen lányok jöttek be mindig is.. Te vagy a horror inkább!

2014. febr. 21. 22:56
 3/8 anonim ***** válasza:
De itt most egy társkereső.ismerkedős oldalon vagyunk?Ahol kikötjük hogy vékony lányok írjanak privátba?
2014. febr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mivel a szerelem/szex/ismerkedés kategóriába írtam ki a kérdést , így igen !!
2014. febr. 21. 23:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyakori kérdések!Szerelem szex,kategória!De az ismerkedés neked jött hozzá!Itt az emberek kérdeznek,a másik válaszol!Inkább regisztrálj egy társkeresőn!
2014. febr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát , ha megpróbálnál kiírni egy kérdést , rájönnál , hogy a Szerelm,szex-en belül meg kell adni egy alkategóriát..


És képzeld van olyan , hogy ISMERKEDÉS !


Szóval egész nyugodt szívvel ismerkedem itt :)

2014. febr. 21. 23:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy ismerkedés,,igen!!!De nem ajánlani kell magad!!!Csak kérdezni ismerkedés témában!Akkor ki olvasta el érthetően?????????????????
2014. febr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze , mert az enyém az első ilyen kérdés itt igaz ?! :D


Istenem..

2014. febr. 22. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!