Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kéne neki írnom vagy hagyjam?

Kéne neki írnom vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy srác (francia). Egy külföldi oldalon levelezünk, igazából nem sokat. Nagyon hasonlítunk, és én nagyon szeretnék barátkozni vele. De nem tudom, neki szimpatikus vagyok e. 17 éves, 2-szer kérdezett vissza. Én kérdezgetem általában, ő nem ír "szmájlikat" ez nem tudom, számít e valamit. Szóval... Csak annyi, hogy mindig én kérdezek, és már

1. nem tudok már mit kérdezni

2. azt sem tudom, hogy élvezi e a beszélgetést.

Én folyton azt érzem, hogy csak úgy válaszol, hogy "jajj.. már megint." de aztán, ha logikusan elkezdek gondolkodni, rájövök, hogy akkor nem beszélgetne velem ha nem érdekelném. Vagy csak nem akar bunkó lenni? Nem tudom mit tegyek.

Írjatok minél többen, mert nagyon fontos lenne!!!

Köszönöm!



2014. febr. 26. 16:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
írj nekem:)
2014. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hagyjad.
2014. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
de engem ne hagyj!!:)
2014. febr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
légyszi, nem vagyok kíváncsi a viccekre.. Ez egy fontos dolog
2014. febr. 26. 17:06
 5/19 anonim ***** válasza:
de nagy vicc... egy külföldi sráccal beszélgetszakivel sose találkoztál és valószínüleg nem is fogsz.. fontos neked lehet hogy ő meg le se szarja az egészet.. nem is gondol hogy te mit akarsz... na ez a vicc..
2014. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

ezeket nem ír ? "szmájlikat"


vagy semmit sem ír??

ha ír akkor nincs probléma, lehet hogy nem szereti ezeket a

"szmájli" figurákat.

smile = mosoly és különböző figurák. ÉN SEM SZERETEM !!


Én is levelezek egy franciával, de nem küldök neki ilyen dedos dolgokat. Csatolj az írás mellé szép képeket, ha lehet.

2014. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha abban reménykedsz, hogy meghív majd egy tíznapos párizsi kiruccanásra, akkor felejtsd el. Ha a francia tudásodat szeretnéd tökéletesíteni, arra pont megfelel. Ez utóbbira mást is találsz szerintem.
2014. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Mennyit tudsz francia nyelven? Ha sokat akkor bőven van téma. Gondolkozzál, írj neki, kérdezősködjél, mi az amit kedvel, ismeri -e Magyarországot, egyáltalán tudja -e hogy hol van ez az ország? Ő hol -él, mit csinál,stb.. sok téma van, ha írsz és ő fog válaszolni, akkor biztosan érdeklődési körében vagy. Ha nem ír evidens , hogy tárgytalan vagy a számára.
2014. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Nekem volt egy szomszédom, annak a lánya egy Franciaországi úton megismerkedett egy francia fiúval, a fiú nem beszélte a magyar, a lány nem beszélte a franciát. A magyar lány / nem iskolába/ hanem francia tanfolyamokon vett rész, és láss csodát, azóta férjhez ment a szerelméhez és Franciaországban él a családjával, van 2 közös gyermekük. / azt nem tudom, hogy a férje egyáltalán kedveli-e a magyar nyelvet, fogalmam sincs, a gyerekek beszélik természetesen a franciát, hiszen ott születtek, ott élnek, és beszélik az anyjuk nyelvét a magyart is.
2014. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
angolul beszélgetünk, igazából ... én csak barátkozni szeretnék. Mit kéne tennem, ami érdekelné? Vagy szerintetek mit kéne kérdeznek? Mert már sokat kérdeztem, és már fogalmam sincs mit kéne.
2014. febr. 26. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!