Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti ha annyira ki lennetek...

Ti ha annyira ki lennetek borulva hogy meg akartok halni a kulemetek miatt hol keresnetek ehhez tarsasagot vagy akivel megertethetnem magam es vigasztalnank egymast?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess idegenekkel neten...bármiről..arc nélkül. Ez igazából önbizalmat is ad... Sok ember van, aki megért, vagy problémái vannak és szívesen elmondhatjátok egymásnak azokat. Régen voltak ilyen gondjaim..aztán rájöttem, hogy nem is vagyok reménytelen eset. :)
2014. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi az a kulemetek? Nem: "küllemetek" akarna lenni?


Egyébként, fiú vagy, vagy lány? Hány éves vagy és mi a problémád pontosan a külsőddel?

2014. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lany es nagy a seggem es csak olyanok irnak aki szexualis dolgokkal zaklatnak nincs kivel dumalnom
2014. márc. 2. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Mostan azé' akarsz meghalni mer nagy a segged?


[link]

2014. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Én szivesen dumálok veled és segítek, ha akarod!
2014. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LeftBehind ***** válasza:

4. Akkor már inkább ez -


[link]

2014. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is megteszi :D
2014. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!