Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy közeledjek egy olyan...

Hogy közeledjek egy olyan lányhoz, akit a suliban elég ritkán látok a folyosón inkább a teremben van az osztálytársaival, barátnőivel, és minden nap tovább van bent mint én?

Figyelt kérdés

eddig személyesen egyszer beszéltünk de akkor is kb 5 percet, egy nagyon kedves lányról van szó akinek nem volt még barátja, nem olyan bulizós fajta

16 évesek vagyunk


2014. márc. 6. 21:47
 1/6 Egyetemes Gonosz ***** válasza:
55%
Próbálj meg gyalog közeledni felé, ha például egy nyergesvontatóval eredsz utána, lehet kicsit megijed.
2014. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a humoros választ..
2014. márc. 6. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
ráírhatnál facebookon is :)
2014. ápr. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom de személyesen jobb lenne nem?
2014. ápr. 23. 00:30
 5/6 apollo sama válasza:
Várd meg a suli előtt szólítsd meg ha egyedül van ajáld fel hogy haza kiséred ha nincs egyedül hívd félre hogy szeretnél beszélni vele fontos dologról ha belemegy kincsek neki a szokásos szerelmes vagyok beléd című monológot de ne fonta sajtótól a házba csak nyugottan
2014. ápr. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben köszi :)
2014. ápr. 23. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!