Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek ennyire nagy elvárások...

Ezek ennyire nagy elvárások lennének a mai világban?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Szerintem annyira nem nagyok az elvárásaim csak mostanában hát...mindegy olvassátok el aztán várom a véleményeket.


Külsőre:elég ha nincs elhízva. Előny ha alacsony és visszafogott(nem pakol ki mindent).


Belsőre:kedves,figyeljen arra ahogy beszél(keveset káromkodjon),legyen intelligens,fogja fel,hogy aki tanul az nem stréber hanem megérti,hogy most dől el a jövője,ha bulizni akar menni akkor menjen de engem ne rángasson magával,ne legyen anyuci pici lánya,fogadja el,hogy én nem vagyok olyan aki állandóan azt figyeli,hogy mi a divat,nem borotválom le a fejem oldalt és nyalom hátra felül,ne a pénz miatt legyen velem.NE CIGIZZEN,igyon ha akar de ne azért induljon el valahova,hogy lerészegedjen. Érződjön az egész nőn,hogy kúltúrált és figyel magára.


Hát röviden ennyi. Nekem nem tűnt elvárhatatlannak csak kezd idegesiteni,hogy nagyjából 14 éves korom óta ismerkedek és eddig egy ilyen embert találtam...



2014. márc. 12. 21:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Egy 17 év alattitól ez nagy elvárás. Most kamasz, ergo mindent kipróbál és a többit majmolja.
2014. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nagyok,lődd le magad.
2014. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Mert eddig milyet találtál pontosan?
2014. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Tehát akkor várhatok még éveket hogy találjak olyat aki tetszik...Persze, hogy kipróbálnak mindent de pl a cigi. Próbálja ki ha akarja de hülyeség. Káros,halálos...Csak én vagyok ilyen hogy gondolkodok mielőtt csinálok valamit?
2014. márc. 12. 21:43
 5/30 A kérdező kommentje:
Hogy milyet találtam? Most tekintsünk egy a külsőtől. A buliknak élnek,cigiznek,bebasznak,non-stop káromkodnak,leszarják a sulit. Nagyjából abból áll az életük,hogy hétfőtől péntekig várják a bulikat aztán hétvégén buliznak. Annyira kitud akasztani ha nem képesek egy normális beszélgetésre se...
2014. márc. 12. 21:46
 6/30 anonim ***** válasza:

versenyszerűen sportoló lányok körül kezdj el kolbászolni.

ők már fiatalon rendelkeznek önfegyelemmel és céltudatossággal.

2014. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Manapság ilyen a fiatalság. Ez az egyik véglet. A másik véglet pedig te vagy. Aki nem tud ellazulni, csak a tankönyv felett tesped még hétvégén is. Most nem osztásból, csak h ne csak a másik oldalt hibáztasd.

Meg kéne találni az egészséges középutat.

2014. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Alapjába véve nincsenek nagy elvárásaid, csak amilyen világot élünk, nehéz értelmes embereket találni. Főleg a fiatalok között, akik naivak és nincs saját egyéniségük sem.
2014. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Hmmm....Ez jó ötlet. Köszönöm :)
2014. márc. 12. 21:49
 10/30 A kérdező kommentje:

"Manapság ilyen a fiatalság. Ez az egyik véglet. A másik véglet pedig te vagy. Aki nem tud ellazulni, csak a tankönyv felett tesped még hétvégén is. Most nem osztásból, csak h ne csak a másik oldalt hibáztasd.

Meg kéne találni az egészséges középutat."


Én nem görnyedek a könyvek felett soha. Hétköznap rászánok max 2 órát naponta,hétvégén meg valami normálisabb helyre megyek ahol lehet beszélgetni. Szombaton általában itthon vagyok vagy elmegyek az egyik barátomhoz,de inkább egyedül fekszem itthon minthogy diszkóba menjek.

2014. márc. 12. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!