Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elkezdtem ismerkedni egy...

Elkezdtem ismerkedni egy csajjal, kérdezte otthon lakom e, mondtam igen és láttam hogy lohad le a lelkesedés az arcáról. Szerintem ez szánalmas, szerintetek?

Figyelt kérdés

Szal megismerkedtem egy csajjal, beszélgetünk, szó szót követ, kérdezi milyen a melóm jól keresek e ( mellette dogozik annak a cégnek ahol én vagyok), mondom igen, nagyon jól. Kérdezi, hogy szüleimnél lakok mondom igen, mert nem akarok egy lyukban élni egyik napról a másikra. Ahogy ezt az otthon élést említettem, teljesen elfogyott a lelkesedése, nem incselkedett velem tovább nem is nevezett már a nevemen sem, hirtelen kiderül, hogy barátja is van. :P Szánalmas de tényleg, nem vagyok mami kedvence félrerakom a pénzt ami megmarad, meg állandóan segítek otthon.


Már nem először fordul ez elő, szinte már én szégyellem, hogy megfontoltan állok hozzá az élethez.


Azt mondjátok meg, mi a francért csinálják ezt a csajok? Szinte minden csaj?



2014. márc. 14. 14:35
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
0%

Még egy általánosító vadb*rom...

Amúgy meg valószínűleg azért, mert olyan csajokkal ismerkedsz.

2014. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
65%

Valószinüleg egy független férfira vágyott, nem anyuci pici fiára, akihez ha elmegy szobára, ott lesz az egesz család.

Hány éves vagy?

2014. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 Zakathol ***** válasza:
100%
Én ezen azért nem csodálkoznék annyira a helyedben. Egy felnőtt nő, egy felnőtt férfitől nem jogtalanul várja el, hogy ha van egy jól fizető állása akkor függetlenedjen el a szüleitől amennyire csak lehet. Persze meg lehet magyarázni, hogy miért jobb otthon lakni - érthető is a te felfogásod is - de ez egy nő számára attól még nem lesz vonzó, főleg ha van másik jelöltje aki egyedül él. Egy független férfi és az üres lakása olyan a nőknek mint az afrodiziákum.
2014. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ kortól is igazából, nekem is van olyan munkatársam akivel beszélgettem (csak barátilag) és ő is mondta hogy a szüleiénél lakik amire sztem én is húztam a szám mivel a srác már 30 éves. Én most 19 vagyok de azért ilyen 25 éves korom környékére már szeretnék vagy egyedül vagy egy fiúval együtt élni és nem a szüleimnél :D
2014. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

27, 180-at keresek, napi 9 órát dolgozom 4 órát utazok, van 2 diplomám, gondokozok mert és nem vagyok hajlandó csak azért havi 110 ezret kiadni lakhatásra, hogy elmondhassam, hpgy igen, elköltözem otthonról. Mert egyedül fenntartani egy lakást marhaság.


De persze, nyilván azért, mert egy nő ezt gondolja elfogadhatónak, azért verjek a seggére a fizum 2/3-nak havonta. Gratulálok.

2014. márc. 14. 14:49
 6/43 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy jó szűrő. Én sem választankék olyan csajt aki nem képes közgazdaságilag logikus döntéseket hozni. (vagy legalább megérteni azokat) Igenis legyen meg a magához való esze.
2014. márc. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
A nő egyedül él saját lakásban, vagy a szüleivel? Mert ha a 2. variáció, akkor pofa be neki!
2014. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
21%

27 évesen otthon lakni azért eleg gaz, barhogy is szepited. Napi 4 orat utazni szinten, a 180 meg eleg szar fizetes 27 evesen 2 diplomaval.

Kulon koltozni meg havi 40-50-bol is lehet.

2014. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik, akkor majd integetek a 3 millió forinttal ami amit ez alatt a pár év alatt raktam félre, de biztos én vagyok az idióta...


Bocsánat, ha egy kicsit agressszívan válaszlok, de teljesen felidegesít ez a degenerált elvárás a nőkgltől.

2014. márc. 14. 14:53
 10/43 anonim ***** válasza:

mert nem vagy fuggetlen, es szoba se johet igy csaladalapitas.

persze anyagilag neked lehet h kedvezo a szuleidet kihasznalni harmincevesen, de azert nem tisztesseges veluk szemben se.


Amugy meg a csajok azt engedik meg maguknak amit megengedhetnek maguknak. Kereslet/kinalat :)

Egy jo csajnak lehetnek elvarasai mert van mibol valogasson. Kevesbe jonak is, de az mar kenytelen a felhozatalhoz igazitani.

2014. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!