Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit csináltok ilyen helyzet...

Ti mit csináltok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú vagy lány mindegy, a lényeg hogy látod hogy néz te is nézed őt szemezgettek látszik hogy tetszel neki meg minden.. és aztán hogyan tovább? mert én ebben a helyzetben vagyok jelenleg.. facebook-on nem jelölt be.. de én bejelöltem őt, és hát mivel még csak ma jelöltem be ezért nem tudom mi lesz de nem hiszem hogy rám ír nem olyan bátornak néz ki.. én írjak rá? ha igen mit? és ha minden lánnyal ezt csinálja? akkor meg csak magamat égetném be :/
2014. márc. 14. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
dehogy égetnéd be magad istenem nyugodtan kezdeményezz már kicsit pozitívabb hozzáállást!!!:)
2014. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

hívd el inni

de na basszál úgy be, ahogy én szoktam

2014. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
persze, dumáljatok. csak aztán majd élőben os próbáljatok meg beszélni. sok siekert!
2014. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát remélem nem rontok el semmit :)
2014. márc. 14. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!