Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudassam vele, hogy...

Hogy tudassam vele, hogy milyen komoly érzéseim vannak iránta?

Figyelt kérdés
van egy lány a suliban, akibe nagyon szerelmes vagyok.ilyet még senki iránt se éreztem.ezt meg is mondtam neki (illetve irtam) de nem reagált.suliba is probáltam utána beszélni vele ,de nem akart :( de nem tudom elfelejteni.most nem sorolom itt hoy mi mindent tennék érte.annyira szeretném ha tudná, hogy mennyire komolyan szerelmes vagyok belé.ilyen erős érzéseim még egy lány iránt se volt.de ha nem akar velem beszélni akkor hogy tudassam vele? :( én 14/f/8.o. ő meg hetedikes és 13

2014. márc. 15. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:

-Vegyél neki egy tábla csokit.

-Húsvétkor locsold meg.

-Bámuld állandóan, mosolyogj rá mindig.

Stb.,...

2014. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
+-ba az is elszomorit hogy mivel én nyolcadikos ő meg hetedikse, hogy ha nem tudja meg még ballagás előtt hogy mit érzek iránta akkor sosem fogja :'(
2014. márc. 15. 21:53
 3/7 A kérdező kommentje:
valentin napra vettem neki csokit és beraktam a padjába.mosojogni majd megprobálok(nem sok kedvem van ezek miatt)
2014. márc. 15. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Légy férfi és csináld azt amit manapság a nagyok:

Írj Rá facén!

2014. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy viccnek szántad-e de haggyá' már.igazábol azt is elrontottam hogy elöször ott irtam meg neki(amit meg is bántam)a mai "nagyok" seg gfejek.
2014. márc. 15. 22:03
 6/7 A kérdező kommentje:
ha lehet lányok válaszoljanak.ti milyen helyzetet kezeltek igy amit leirtam?
2014. márc. 16. 20:13
 7/7 anonim válasza:
Nekem egy 8.-os tetszik csak ő is meg én nem S cserkészek vagyunk. Szóval nem tudok segíteni.:(
2022. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!