Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Duci lányok, hol vagytok?

Duci lányok, hol vagytok?

Figyelt kérdés
Keresek heves megyéből, vagy környékéről duci lányt! Van itt olyan duci lány aki szivesen ismerkedne egy 21 éves sráccal?

2014. márc. 16. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Jelenleg a hűtőt matatják.
2014. márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
1-es egy paraszt.
2014. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
De igaza van! :D
2014. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Mekis kuponokat vágnak.
2014. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok, de sajna nem heves megyei :(
2014. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Légyszives, ne oltogassátok őket! Köszönöm
2014. márc. 16. 16:03
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

K*b*szott nagy parasztok vagytok!!!

Attól,hogy valaki kövér,az nem jelenti azt,hogy egész nap zabál!Vannak olyan kivételek,akik betegség miatt híztak meg,és semmit sem tehetnek ellene!Legalább őket tiszteletben tarthatnátok,mert csak szórjátok az igazán nagy "poénjaitokat",de nem tudtok senkiről semmit sem....

Egyébként nyugodtan pontozzatok le,be is szólhattok,nem izgat...ja és mielőtt jönnétek vele:nem vagyok túlsúlyos,normális súlyom van ;)

2014. márc. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Utolsó! Te meg naiv vagy! A kövérek 1%-a hízott meg betegség miatt. A maradék 99 pusztán azért beteg, mert elhízott!

Bár nem tudom miért kövérezted le a ducikat. Paraszt vagy?!

A ducik számomra az ideálistól(kb. 165/50) úgy 10 kilóval nehezebbek, kb. 5 kiló felesleggel(zsírral) rajtuk(165/60)!

2014. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akik betegségtől ilyenek, azokkal együttérzek. De valljuk be, a többség nem emiatt zsíros. Hanem mert nem ad magára, igénytelen és jobban esik zabálni mint futni egy kört. Fujjjj
2014. márc. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti!

Oké,a kövér meg a duci között van különbség,de,ha nem vetted volna észre,akkor szólok,hogy az előttünk hozzászólók azt írták(vagyis úgy jött ki),hogy minden duci lány zabál.Szóval pl:van rajtam 2kg felesleg,akkor az biztos azért van,mert egy nap túl sokszor látogatom a Mekit(még akkor is,ha pl:nincs is a közelemben).Szerintem több,mint 1%,de nem baj,biztosan te jobban tudod...és az előző hozzászólást azért írtam,mert minden kövér/duci(remélem örülsz)embert azzal csúfolnak vagy azonosítják,hogy csak zabálnak,pedig nem minden esetben igaz.

Utolsóval pedig egyetértek,sokan nem tehetnek róla(nekem is van pár ismerősöm,majd,ha végig nézed,ahogyan minden h*lyeséget végigpróbál,és semmi értelme,akkor szerintem te is felháborodnál,ha mindegyik kövér/duci embert ugyanazzal a jelzőkkel illetnek meg),és vannak akik lustaság miatt,na velük annyira már nem érzek együtt...

2014. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!