Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akar minden férfi...

Miért akar minden férfi szexszel kezdeni? Miért annyira rámenősek?

Figyelt kérdés

Miért küld egy férfi már akkor intim fotót, amikor még nem is csókolóztak? És miért akarja már második randi előtt bebiztosítani magát, hoy a nőnél aludhat? Miért nem hangolódnak rá a nő ritmusára? Miért hiszik azt, hogy ha egy nő az első randin nem akar csókolózni, az nem feltétlenül azt jelenti,h ogy nem vonzódik hozzá, és ha második randin nem akar egész éjszakás szexet, az sem azt jelenti, hogy nem akarja a pasit?

Tudom, sok kérdés. De esküszöm, nem értem. :( Már ott tartok, félek ismerkedni, mert mindent azonnal akarnak, én meg tényleg lassú vagyok (nem kéretem magam). :((((


2014. márc. 22. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a lassú, ők kapkodni... és sajnos sokan mivel ott lent gondolkodnak, csak a szex érdekli őket... nálam volt olyan is, aki kijelentette, ha első randin nem fekszek le vele, nem áll többet velem szóba... had ne mondjam hova küldtem el... azok a férfiak, akik gyorsan a szexre térnek, csak az kell nekik, nem érdekli őket, hogy neked mi a jó, még ha azt is mondják... ösztönlények...
2014. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatot akar... és mit is mondjak... én se kezdenék olyan nővel aki már 2. randin odaadja magát..

Lehet így elmondva csábító hogy hamar vevő dolgokra.. de eléggé árulkodik a személyiségéről ha belemegy..

Maradj ilyen!

2014. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell félni az ismerkedéstől, de az se jó ha átesel a ló túlsó oldalára és teljesen elzárkózol.

Zárójelben jegyezném meg, az nem fordulhat elő, hogy nem a megfelelő célcsoporttal mész randira, a "normális" embereket meg elhajtod mert nem elég jóképű/kigyúrt?

2014. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
73%-os! Minden férfi azt mondja, hogy ne adjuk magunkat könnyen oda... volt akivel 1 hónapig vártunk és a kis gerinctelen féreg pár alkalom után ott is hagyott... addig eljátszotta, hogy udvarol, stb... egy kis szexért, tenném hozzá... a férfiak nem akarnak komolyat, csak akkor, ha úgy alakul...
2014. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
87%-os! Hagyjuk már ezt a célcsoportosdi, meg normális baromságot!!! Legutóbb "normális" férfival ismerkedtem, külsőre annyira nem is jött be, de megfogott a személyiségével, és mégis átbasz.ott...
2014. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mert egy féreg volt,ennyi!

Ne a világot hibáztasd drága,mert álszent pasikat fogsz ki..

Amúgy meg jobb hogy megcsalt,nem hiszem hogy jobban örültél volna neki ha a kapcsolat közepén jössz rá hogy már régóta megcsal..

2014. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Arról én nem tehetek,hogy a nők ilyenekkel kezdenek és nem a normálisakkal.Én is itt vagyok,hűséges lennék,figyelmes,értelmes és nem vagyok ennyire rámenős hogy egyből mindent.Senkinek nem kellek,akkor hogy is van ez?Ja értem hogy kinézet alapján döntötök el mindent?akkor hol is a hiba?
2014. márc. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Mindig ez a kinézet dolog...

Te se állsz le gülü szemű,roma származású,szakállas nővel.

Meg hát gondolom a nőknek ez a siránkozás se tetszik...

2014. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Aranyom, az a probléma, hogy nektek az olyan férfiak, akiket tényleg érdekelnétek, és komoly kapcsolatot akarnának veletek, nemes egyszerűséggel nem kellenek, mert nem elég nagypofájúak és macsók.

Arról nem is beszélve, hogy egyre inkább azt veszem észre, hogy a mai fiatal nők emberileg annyira alantasak, annyira kevés bennük az érték, hogy a szexen kívül semmi másra nem jók.

2014. márc. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem külső alapján választok, de mindig ilyenekkel futok össze. :( Már azért is hittem azt, hogy velem van a baj, mert ez a többedik ilyen eset, és a végén mindig én érzem magam kellemetlenül. :( Mert ha azt mondom, ez nekem gyors, akkor kimagyarázzák magukat, hogy "nekik fontos szex IS", meg ők "nem erőszakosak".

De ha nem erőszakos valaki, akkor miért akar egyből feljönni hozzám? Ha meg megengedem és nincs szex, akkor "becsapva éreznék magukat". :D Szóval olyan hülyén jön ez ki.

Egy pasi egyszer azt mondta, ő úgy gondolja, ha első randin nincs csók, az azt jelenti, nincs vonzalom. Ez tök baromság pedig szerintem.

2014. márc. 22. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!