Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Szerintetek? Ha egy...

Fiúk! Szerintetek? Ha egy pasi konkrétan kinyilvánítja, hogy nagyon tetszem neki, miért van az, hogy egyszer feltűnően keres, máskor meg mintha kerülne vagy konkrétan elfelejtkezik rólam?

Figyelt kérdés
Nem úgy értve, hogy nagyon rejtőzködne vagy ilyesmi, de fura, nem értem... Pl.: Van úgy, hogy a közelében vagyok, odajön, odahív, beszélget stb, máskor meg nem vesz tudomást rólam...Fél vagy mi?

2014. márc. 23. 11:01
1 2
 1/15 piriiiiii ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, hímek!
2014. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a válasz! Szerintem ilyenkor zavarban vannak, vagy nem tudják mit akarnak pontosan.
2014. márc. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nálam olyan is előfordult, hogy láttam, meglesett. :) Aranyos volt, de miért nem köszönt oda...vagy valami? Nem értem... Nagyon jóban vagyunk..nem értem a logikát. :)
2014. márc. 23. 11:17
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudni szeretnétek az igazságot?

Nem egyszerű ezt megfogalmazni és nem is biztos, hogy ez mindenki egyformán igaz.

Sok gondolat kavarog ilyenkor az ember fejébe mikor tetszik neki valaki és amikor személyes találkozóra kerül a sor ezek a gondolatok bizony összekuszálódnak, de rendesen.

Úgy értem, hogy mikor nincs ott a lány fejben megfogalmazódnak bizonyos szövegek a kiszemelt irányába és ez valamikor egész egyszerűen működik is a gyakorlatban, de van amikor bepánikol az ember és tényleg lefagy.

Jönnek az ellen gondolatok, hogy vajon jót fogok mondani, tetszem-e eléggé neki, mi lesz a reakciója.

Ezektől a gondolatoktól igencsak lemegy az önbizalom.

A végén az lesz, hogy inkább elkerüli az ember fia a kiszemelt lány minthogy rosszat(ő szerinte) mondjon és romba döntse az eddig felépítetteket.

Ez persze változhat jó illetve rossz irányba is.

Megoldás lehet, hogy ha a lánynak is tetszik akkor ős is keresi a fiú társaságát néha.

2014. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) És a megfeledkezés is ennek köszönhető esetleg? Vagy az miért van?
2014. márc. 23. 11:27
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Sok mindentől lehet az, hogy "megfeledkezik" róla.

Először is mit nevezel megfeledkezésnek?

Nem ír rád vagy nem keresi a társaságodat egy napig?

Valószínűsítem, hogy még nem jártok így számára még nem vagy az első helyen, bocsi nem tudom jobban leírni.

Sok okos ember írt már erről könyvet, hogy mi is zajlik az emberben ismerkedéskor és általánosítani nem lehet.

Egy-egy reakciód után le kell vonnia a következtetést, meg kell "emésztenie" a kapott információkat és ezek után kell eldöntenie, hogy hogyan is folytatja.

Valószínűleg fontos vagy neki és sokat gondolkozik, hogy hogyan tovább ezért vannak ezek a kis szünetek a kommunikációban.

Amit már előbb is leírtam ilyenkor kavarognak ám a gondolatok a fejben. Idő kell, hogy kitisztuljon a kép a kettőtök kapcsolatáról neked is és neki is.

Vannak akik így jutnak el a boldogságig, de vannak akik nem tudják kivárni azt.

Amondó, hogy ezeket a dolgokat nem szabad sürgetni.

Azért egy idő után lehet kicsit személyesebb a hangvétel és a téma is, de ezt neked, nektek kell éreznetek.

2014. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kb. egy hete nagyon jól elbeszélgettünk. Kérdezgetett sok mindent, személyes dolgokat is. Mit gondolok róla/rólunk? Pozitívan álltam hozzá. Nem érezte magát a toppon (testileg)én viszont biztattam, hogy minden rendben stb. Tehát nem történt semmi negatívum...sőt! Azóta nem írt. Lett volna lehetősége, hogy legalább rám köszönjön, nem tette...Nem értem, hogy mi lehet a baj.
2014. márc. 23. 11:50
 8/15 anonim ***** válasza:

Sajnos ahogy sem, úgy én sem látok a fejébe, gondolataiba.

Itt már csak találgatni lehet, hogy mi is az oka a viselkedésének, de szerintem nem érdemes nehogy rossz irányba terelődjön a srác megítélése.

Valószínűsítem, hogy az egy héttel ezelőtti eszmecserétek facebook-on történ és azóta nem ír vissza.

Már a belsőről beszéltünk de lehet, hogy a probléma most külső jellegű.

Sajnos nagyon felszínes és anyagias világban élünk és eszerint ítélünk el elhamarkodottam másokat.

Távol álljék tőlem, hogy téged vagy a srácot így ismeretlenül megbélyegezzelek külsőre nézve, de lehet ez van a kérdőjelek mögött.

Lehet még anyagi vonzata is a távolságtartásnak.is.

Én például nem éppen egy gazdag család gyermeke vagyok és ez képez bennem egy kis gátat ismerkedéskor, hogy mi lesz ha az adott lány, nő megtudja, hogy milyen körülmények közül vagyok és ezzel vége is az addigi kapcsolatnak.

Innen tényleg csak találgatni tudok, de nem szeretnék megítélni senkit így látatlanban.

2014. márc. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az anyagiaknak nincs semmi jelentősége ebben az esetben. Anyagilag jól biztosított, de sokat dolgozik, ennyit tudok. Én nem foglalkozok ilyesmivel, sosem beszélek anyagi dolgokról. Ha mégis, minimális szinten, mint bármelyik másik ember, de vele nem. Én sem keresek épp rosszul, nincs szükségem gazdag pasira meg ilyenek. A mai világban sokat számít a pénz, tisztában vagyok vele, de nekem egy gazdag csávó édes kevés...szóval 100 %, hogy nem ilyesmi áll a dolgok mögött. Talán az, hogy nem szingli...Ezt kihagytam, tudom.
2014. márc. 23. 13:09
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát, ez valóban más megvilágítást ad a dolgoknak.

Feltehetően tetszel neki, de a jelenlegi párját nem akarja megcsalni.

Ismerek nem egy férfit is aki mindig más után epekedik, de a párját, feleségét nem csalná meg.

Ebben az esetben gondolom azért nem ad hírt maga felől mert nem akar szédíteni.

Ha a te szemszögedből nézzük a dolgot akkor meg nem kezdőnk ki foglalt férfivel, ugye?

2014. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!