Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú, aki nagyon...

Van egy fiú, aki nagyon tetszik. De van sok "dolog" ami visszatart. Mit tegyek? Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Már majdnem másfél éve vagyok együtt a barátommal,eddig mindig jól elvoltunk,de betegesen féltékeny és kb mindentől eltilt,és egy ideig nem foglalkoztam az állandó hisztijeivel,de mostanra sokszor annyira felidegesít,hogy már kezdem unni.Sokan mondják,hogy már rég otthagyták volna a francba,mert sokszor úgy beszél velem mintha a seggéből húzott volna ki..De én szeretem..vagyis..itt jön a másik "probléma". Van egy másik fiú körülbelül 1 hónapja talán,aki annyira tetszik,magam sem tudom,hogy miért,de ha meglátom teljesen meghülyülök tőle.Nem sokat beszéltünk élőben,és fb-on se.Ez a srác 15 éves,pont egy évvel és pár hónappal fiatalabb nálam..de nem tudom hogy mit tegyek. Hagyjam ott a mostani barátomat,akivel már régóta együtt vagyok,vagy közöljem a fiatalabb bejövős gyerekkel,hogy tetszik?Nem tudom,hogy reagálna a kor miatt,tudom hogy nem sok ez a különbség,de mégis félek..segítsetek!:/ L/16
2014. márc. 26. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a jelenlegiddel h ha nem fejezi be ezt a feltekenykedosdit akkor otthagyod. Kulonben ne dobj ki egy masfel eves kapcsolatot azonnal, mert jott egy masik kis srac. Ha fplytatja a hisztijeit akkor lepj, de csak ha vele is tisztaztad h nem fejezte be stb... ezert otthagyod.


Sok sikert! :)))

2014. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nyugi, nem is biztos, hogy ha megmondod neki, akkor járni fog veled.
2014. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nemtudom..:/ Sokszor érzem azt,hogy jobb lenne a másik fiúval lenni..vele mi legyen? Hogyan mondjam el neki,hogy mivan? Vagy nem is kell tudnia róla.?:s
2014. márc. 26. 22:24
 4/6 nagyélmény válasza:

Szia !

Szerintem mindenképp mond el a barátodnak hogy van neked ez a fiu aki nagyon tetszik!! Kettesbe üljetek le amikor minden nyugodt és jo közöld vele hogy van más is aki tetszik!!

Én a helyedbe nem dobnék el egy másféléves kapcsolatot főleg mert Én is hasonló cipőbe járok és tudom milyen! Féltékenykedek én is mindenhonnan eltiltom barátnőmet , sokat "hisztizek" de ez azért van mert mindennél jobban szeretem és nem akarom elveszíteni! Szerintem a te barátoddal is ez van!!

Amugy szabad megtudnom mennyi idős a barátod?

És tényleg a lehető leggyorsabban beszéld meg vele ezt.

2014. márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nagyélmény válasza:
A másik hogy soha ne mond el egy fiunak ha tetszik mert azt a fiuk kihasznaljak! és a masik az hogy mindig vannak rosszakarók , féltékenykedők akik megpróbálnak uszítani téged a barátod ellen ezekre nem szabad hallgatni!! Meg én véleményem szerint fiatalabb fiuval összejönni semmi értelme. hány éves a barátod azt szabad tudnom?
2014. márc. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nagyélmény válasza:

MEG EZT IRTAD!!

"nemtudom..:/ Sokszor érzem azt,hogy jobb

lenne a másik fiúval lenni..vele mi legyen?

Hogyan mondjam el neki,hogy mivan? Vagy

nem is kell tudnia róla.?:s"


Én semmi rosszat nem szeretnék feltételezni , de ez eléggé megcsalásra utal !! A barátodat ha egyűttvagytok vagy ha nem is biztos hogy együtt lesztek szerintem enyi idő után megérdemli hogy mindent elmondj neki és hogy mindenről tudjon !!


Sok sikert a továbbiakba !

Remélem megfogadod a tanácsom/tanácsaim!

privatba remélem válaszolsz majd!

2014. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!