Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz vagyok, ha nem vagyok...

Gáz vagyok, ha nem vagyok képes felfogni, miért tartanak a lányok rondának, míg minden másik fiú vonzó nekik csak én vagyok a ronda nekik mindig?

Figyelt kérdés
Miért van ez, én már beleőrülök ebbe. Tényleg durva, hogy én minden lány szerint ronda vagyok, senki más fiút nem ismerek, aki mindegyik azt mondaná, hogy ronda, csak rám. Nekem így még barátnőm sem volt, mert valamiért meglátnak és az arcommal már bajuk van és esélyt sem adnak az ismerkedésre. Más fiúkhoz meg még a lányok menne oda bulikban is például, mert jaj, de helyes, meg menő az a srác stb. Én meg olyat kaptam például bulikban is, hogy kopj le, ronda vagy, takarodj vagy megverlek, ellöklek stb. Utcán is, többynire, jaj én itt nem ismerkedem van barátom, de úgy néznek rám vagy inkább rám semnéznek szinte, mintha valami kis senki lennék a szemükben. Szóval ennyire a külső számít manapság, Ha jóképű vagy mindegy mit csináltsz lesz barátnőd, ha ronda vagy, akkor meg eláshatod magad. Nekem meg már semmi hitem, nem is próbálkozom inkább sörözök és szarok a csajokra, hisz ők is cska szarna rám vagy fújjognak, komolyan akkor sem értem, hogy egy lány sem létezne, akinek én lennék az esete, most komolyan ennyire ronda a fejem vagy mi a bajuk velem?!o.O
2014. márc. 28. 19:08
 1/5 LePeDő ***** válasza:

Ne nyafogj biztosra veszem h vannak olyan lányok akiknek

bejössz. ;)

2014. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddigi tapasztalatok után erősen gyűlölni kezdtem a lányokat, sajnos ez van, ha meg annyira tetszenék valakinek adhatna valami jelet, mindegy nekem hogy néz ki csak szeressen és fogadjon el ilyen ronda srácként is. De azt, hogy ronda már szépen beleégették a fejembe. Ezt úgy látszik nagyon élvezik rám mondani a lányok.
2014. márc. 28. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Kiközösítenek..


Nincs olyan, hogy valaki ronda.. :)


Bulikban? Ácsi-ácsi.. nem azért mennek oda mert ilyen helyes olyan helyes...


Sokkalta inkább a pénz... :)

Bulikban ez megszokás...

2014. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is a baj, hogy már te is azonosulsz azzal, hogy ronda vagy, mert annyiszor mondták. Szard le ezeket a lányokat, hidd el biztos lesz, akinek te tetszel. Legyen önbizalmad, az nagyon sokat számít és ne higgy azoknak, akik ezeket mondják.
2014. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ronda vagyok de már szinte beletörődtem hogy soha sem lesz senkim.. 17/F
2014. márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!