Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok. Akkor most akkor mit...

Lányok. Akkor most akkor mit gondoltok a férfiakról?

Figyelt kérdés

Egy részről azért panaszkodtok mert hogy külső alapján ítélünk. Ugyanakkor meg azért is panaszkodtok mert hogy fűvel-faval dugunk.

Akkor most mi az igazság? :D


2014. ápr. 3. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet az összes férfira vonatkoztatni az ilyesmit. Ahány ember, annyi féle hozzállás. De ez neked miért nem egyértelmű?
2014. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy csak a csúnya lányok panaszkodnak emiatt, mert ők a külső alapján ítélés miatt sem a fű, sem a fa kategóriába nem esnek bele :D
2014. ápr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akik engem érdekelnek nem ilyenek, tehát nyilván nem fogom azt mondani, hogy ezeket csinálják.

Engem csak az zavar, hogy eddig nem találtam olyat, akit én érdekelnék, ennyi. És ezt max az saját hibámnak tartom, vagy szerencsétlenségem számlájára írom.

2014. ápr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lol #2 :D
2014. ápr. 4. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!