Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondjam el a srácnak,...

Hogyan mondjam el a srácnak, hogy nagyon bejön? Vagy hogy utaljak rá?

Figyelt kérdés
Van egy srác akiről nem sok mindent tudok de nagyon megtetszett még pár hónapja...Az utcánkba lakik és az egyik haverom ismeri.Mondta neki,hogy az egyik ismerősének nagyon bejön.A haveromtól tudom,hogy a srácnak nem sok barátnője volt mert egy kicsit rondább az átlagnál:D(szerintem persze nem:P).Egyből elkezdte kérdezgetni hogy ki az, de nem mondta meg neki ismerősöm,viszont megbeszélték hogy találkoznak, és akkor majd én is elmegyek.Én nem akarom egyből letámadni,de legalább utalni akarok rá,hogy tudja h bejön:D Tapasztalatból mondom hogy vannak srácok akik az apróbb jeleket nem veszik észre szóval szerintetek hogyan mutassam ki h tetszik?Az a legnagyobb bajom,hogy 6 év van köztünk és nem tudom neki mennyire számít a kor...

2014. ápr. 4. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
"Tetsző"
2014. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
16 vagyok, idén leszek 17.
2014. ápr. 4. 21:39
 4/8 anonim válasza:
Akkor a tag 10 eves? :o
2014. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem 10 xDD Ő az idősebb, 23:P
2014. ápr. 4. 23:15
 6/8 anonim ***** válasza:

23 évesnek nem igazán vagy pálya, mivel még gyerek vagy.


Cukik meg jópofák a tini csajok, időnként még mindig összeakadok egyel, De csak apukásan mosolygok rá és ellátom jó tanácsokkal az életre :D


27/F

2014. ápr. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

1. tech kor... regelj egy randi oldalon, utána valahogy lépj be valamelyik gépébe(azért ne törj be a házba) a telefon is elég, nyisd meg a profilod, hogy azt lássa elsőként és majd ő lépni fog.

2. mond meg neki. :D

2014. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D
2014. ápr. 8. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!