Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányokkal normálisan ismerke...

A lányokkal normálisan ismerkedni nem lehet, csak erőszakosan/önsajnálkozóan lehet?

Figyelt kérdés

Megjegyzem, nem értek túlzottan a nőkhöz...


társkeresőn próbálkozok, és ahogy 1000 itteni kérdésben van: nem válaszol, nem reagál, nem néz meg, nem is szarja le, nem nem...

egy idő után ilyenkor beirok egy másodikat is, általában a kedvemtől függően:


"oké, ennyire ronda vagyok, hogy nemet sem kell mondani..."

"rendben, akkor te ilyen tökéletes kis nőci vagy, ilyen pasik hozzád se szóljanak, értem..."

"szard le, oké, te vagy Puzsér Róbert, mert erre nem mondasz nemet sem"

"beképzelt ri.banc, oké, neked jobb pasi jár..."

"tudod mit? Akkor dögölj meg, te retek k.urva, nemis érdemled meg, hogy ismerjel!"


és csodák csodája, mi van ilyenkor?! Megnéz rögtön, illetve válaszol! Nem egyel sikerül is beszédbe egyedni, vagy legalább elküld a p...csába, hogy idióta vagyok.

No ez mi?


2014. ápr. 4. 22:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gáz. Minek erőlködni, ha úgysem válaszol a normális levélre? Ezzel magát minősíti, nem téged. Szard le máskor és keress tovább. De a legjobb az lenne, ha az életben ismerkednél, nem egy kib...... virtuális oldalon.
2014. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

tudom, tudom hogy megy... regisztráltam már lányként, tudom hogy 5 percenként szerelmet vall valaki, ha nincs képem, akkoris...


EHHEZ képest én igenis minőségi levelet irok! És a legnagyobb gáz, hogy 100-ból 90 ilyen...

2014. ápr. 4. 22:33
 3/25 Költőnő? ***** válasza:

Értem én, de minek erősödni, tényleg....

Meg ez tényleg erőszakos is.

2014. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz, kik, és miért vannak társkeresőn?


Vajon tényleg nincs idejük máshogy ismerkedni, vagy valami más gond is előfordulhat?

2014. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
én azért vagyok, mert 6-ig dolgozom fiús közegben, és esélyt akarok ennek a dolognak adni. Azonkívül, hogy utcán leszólitok random lányokat, nincs más lehetőségem
2014. ápr. 4. 22:40
 6/25 anonim ***** válasza:

Igazából lenne más lehetőséged.

A fiús munkahelyen lévő fiúknak biztosan van lány ismerősük/rokonuk, akármi, ha szoktatok bandázni, akkor ők simán bemutathatnak új embereknek, köztük lányoknak.

Találhatnál valami olyan elfoglaltságot, amihez többen kellenek, vagy lehet űzni társaságban, ott is lehet ismerkedni.

Csapatsportok, olvasókör, kirándulócsapat, kézműves foglalkozások, amatőr színjátszókör, hangszeren tanulás -> együttes (nem csak könnyűzenei, akár népzene, egy kis kamarazenekar, rézfúvós kvartett akármi), tánctanfolyam (akármilyen, hip-hop, kortárs, társastáncok, balett)...soroljam még?

2014. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
igen... és ott is először el kell küldeni a ku.r.va anyjába minden nőt, hogy felfigyeljen, vagy mi a szösz? :)
2014. ápr. 4. 22:48
 8/25 Költőnő? ***** válasza:
Hát nem egy slágergyanús mód.
2014. ápr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

jó, akkor miért van, hogy idáig CSAK IGY működik, és szép szóval nem?

fa.szom.

2014. ápr. 4. 22:53
 10/25 anonim ***** válasza:
Itt elég sok a bunkó, nőgyűlölő, önsajnáló srác, mégis egyedül vannak. Szóval valahol lehet egy elég nagy bukfenc a logikádban...
2014. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!