Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kezdjek ezzel a lánnyal?

Mit kezdjek ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány, akit nemrég ismertem meg. Eleinte csak beszélgettünk, de utána már több is volt. Nem feküdtünk le egymással. Van barátja. Azt állítja, hogy szereti, és nem tudja, hogy mi van vele, amikor velem van, nem csinált még ilyet (mondjuk nemrég óta van együtt a sráccal.) Vagyis ez volt, de megbeszéltük, hogy csak barátok lehetünk. Ami néha ment, néha nem. Voltak pillanatok, amikor a lány elgyengült és nagyon bizonytalan volt. Azt mondta, hogy a biztosat nem fogja kidobni a bizonytalanért. De éreztem rajta, hogy akar. Viszont mostanában nem érzem rajta, hogy többet akarna tőlem barátságnál. Most már csak barátilag közeledik felém, bármit teszek. Mondtam, hogy lehet nem tudok a barátja lenni, erre ő azt mondta, nem akar elveszíteni, mint embert, mert fontos vagyok számára.

Viszont én nem tudok csak a barátja lenni, nekem ez így rossz. Mit tegyek? Várjak még? Vagy hagyjam? Szerintetek lesz még ebből valami? Csináljak úgy, mintha barátok lennénk, hátha összejön?



2014. ápr. 6. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
6%

Hagyd.

Barátja van, tisztességtelen lenne, ha kikezdenél vele.

2014. ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Amikor elgyengült le kellett volna smárnod. Ha nem régóta van együtt a másik sráccal, akkor még leverhetted volna a kezéről. Vele szexelni is szokott és ha az ágyban összeszoknak, akkor még kevesebb esélyed lesz. Az idő ellened dolgozik. Ha komolyan tetszik én megrizikóznám, barátnak minek tartani, hisz magad is mondtad, hogy neked az úgy nem jó...
2014. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Isten hozott szerény hálómban" - mondta a pók a légynek.

Folyton ezt csinálják. Elhúzzák előtted a mézes madzagot aztán rászarnak a fejedre. Hogy mihez kezdj az pedig attól függ mennyire gabalyodtál bele abba a hálóba.

2014. ápr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felrakott a polcra, van kinek siránkoznia. Fogadd el barátként, vagy szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2014. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem ha igazán szereted, és úgy látod hogy boldog akkor hagyd őket, tegyél le róla és próbáld elfelejteni..Ha meg nem látod boldognak, akkor mondd el neki az érzéseidet, és azt is, hogy tudod, hogy nem boldog azzal a sráccal, de veled jobb lenne minden.

Előbb utóbb szakítani fognak ha nem szereti a srácot, és akkor ha eléggé szereted és képes leszel várni rá akkor te majd ott leszel neki!! :)

2014. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Várnék én, de nem látok már reményt! Egyébként majdnem lefeküdtünk, de én léptem vissza, mert részeg volt! Így nem akartam.......

Mindig azzal jön, hogy bűntudata van, ha túl jól érzi magát velem, és nem barátként viselkedik. Az a baj, hogy éreztem rajta, hogy akar.....de ez most hirtelen elmúlt!

2014. ápr. 6. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!