Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért jobbfejebb, közvetlenebb...

Miért jobbfejebb, közvetlenebb a haverommal, amikor tudja, hogy nekem tetszik?

Figyelt kérdés

Adott egy csaj, aki hónapok óta bejön. Kicsit dumáltunk már, de mivel viszonylag ritkán látom, plusz elég zárkózott vagyok, nem kezdeményeztem, csak sokat szemeztem vele, meg kis flört... Szóval tudja, hogy nekem ő tetszik.

Viszont a haverom, aki kb ugyanolyan kaliber külsőt tekintve mint én, sokkal közvetlenebb, nyitottabb, az ő irányába is.

A csaj pedig úgy veszem észre, bár viszonozta jó párszor a szemezést, akkor kedvesebb velem, amikor ott van a haverom is, felé jobban nyit, velem bár kedves, de ridegebb.

Szerintetek ez miért van inkább?

A haverom jön be neki, vagy csak félénk az irányomban és zavarban van??

Köszönöm előre is!



2014. ápr. 11. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán a haverod nem olyan zárkózott, mint te vagy, így vele jobban tud mit kezdeni. Talán azt várná, hogy határozottabb legyél vele. Meg veled szemben szégyenlős a kölcsönöm vonzalom miatt. Bátorodj fel kicsit, akkor ő is ezt teszi feléd.
2014. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kérdezd meg, hogy van-e kedve veled sétálni, vagy elkisérheted-e a buszig stb. vagy meghivhatod-e hétvégén egy buliba, bár mire, ha tetszel neki igent mond, ha "nem ér rá, hárit kedvesen, akkor ezt fogadd el"
2014. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az a probléma, hogy már úgy hiszem, nem tetszem neki, vagy meggondolta magát és így nincs pofám kezdeményezni. Utálom, hogy nem vagyok magabiztosabb.

2014. ápr. 11. 13:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát akkor is megér a dolog. Jobb bebukni, mint meg se próbálni.
2014. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan probáld meg, hidd el normálisan fog válaszolni, és annyit mond, hogy igen vagy annyit hogy sajnos nem érek rá..most semmi vesztenivalod nem lenne. Kicsit ki is probálhatnád magad, mert a későbbiekben is csak meg kell kérdezned a lányt, ha felakarod szedni.
2014. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A lányoknak fontos a kommunikáció. Próbálj meg többet beszélgetni vele, tudom, egy zárkózott embernek ez nem olyan egyszerű, de ezt a részét nem tudod átugrani a kapcsolatteremtésnek. Lehet, hogy össze is zavarod azzal, hogy szemezel vele, de ha együtt vagytok alig szólsz hozzá. Nem érti, hogy mi van (kezdeményezni meg nem mer, mert fél a pofára eséstől), ezért inkább a haverod felé nyit, aki egyértelműbb jeleket küld felé.
2014. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer mindenkinek. Megpróbálok nyitni felé, hátha...
2014. ápr. 11. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!