Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meg ismertem egy Pakistan fiu...

Dalika18 kérdése:

Meg ismertem egy Pakistan fiu 25 eves! Angliaba élek a szuleim - el és ö is angliaba él! Igazabol nem tudom hogy mit akar tolem! Szerintettek csak sex - re vagyik?

Figyelt kérdés
Es kb 3 hete ismerem es ha nem irok neki vissza egybol akkor csunyakat irk 1 * talakoztam vele! En szerelmes lettem bele es ö ezt tudja. Ide jön neha az ablakom alà hogy lathasuk egymast! De nem is irja hogy talakozunk meg ijenek !
2014. ápr. 12. 18:59
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
Ha egy muslim akkor nem szexelhet eskuvo elott .
2014. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom hogy Muslim - e de szerintem igen ! Csok mar volt !
2014. ápr. 12. 19:09
 3/40 anonim ***** válasza:
34%
Az értelmi szintet tekintve valószínűleg összeilletek.
2014. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

#3-as nem olvastad, hogy Angliából ír?! Lehet, hogy ő maga is angol!


"ha nem irok neki vissza egybol akkor csunyakat irk" - ha egy ilyen türelmetlen alak, aki mindenfélének le akar hordani, mert nem küldesz AZONNAL választ, akkor hagyd a fenébe, vannak 1000x normálissabbak is!

2014. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Igen tudom ! De meg szerettem : ma vissza se irt semmi! Tegnap meg elhordot minden fele szajhanak elnezèst a csunya kifejezesert
2014. ápr. 12. 19:56
 6/40 anonim ***** válasza:

#1 ahaha ne tudd meg hány muszlim pasi próbált már lefektetni esküvő előtt :DDD


A csúnyákat ír konkrétan mit jelent? Ha tiszteletlen, erőszakos vagy türelmetlen, hagyd a francba, senkinek nem kell egy szar alak. Egyébként meg most mi van abban, ha találkozol vele? Menjetek randizni, és majd kiderül, mit akartok egymástól. Ha ő nem írja, írj neki te. Ha az ablakod alatt látogat, az mondjuk elég zaklatás-szagú tekintve, hogy csak egyszer találkoztok. A Rómeó és Júlia már Shakespeare korában is rohadt fura volt, nemhogy mostanság.

2014. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Azert talakoztunk 1 szer mert nincs idom es az is titokba volt a szuleim nem engednek meg soha!! Es szerintem az ö szulei sem ! Nekem jol esik ha az abalkom alat el megy kocsival mert legalab latom !
2014. ápr. 12. 20:12
 8/40 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy tanacstalan vagyok
2014. ápr. 12. 21:23
 9/40 anonim válasza:
100%
Kérdező te hány éves vagy? Egyébként meg téged nem zavar, hogy csúnyákat ír, stb?? Komolyan mondom eszem megáll. Az ilyeneket hagyni kell a francba, ha már az "ismerkedéskor" (mert hát nem tudom, hogy ti most mit csináltok valójában) ilyeneket csinál, akkor jobb ha inkább elfelejted. Egyébként elég érdekes ez az egész helyzet. Nem akar találkozni, egyszer találkoztál vele, de már tudja, hogy hol laksz, és odajár "kukkolni"... Hát kérdező én a helyedben minél hamarabb megszakítanám a kapcsolatot vele.
2014. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Ezt meg olvasni is rosz volt ! De igen igazad van ! 18 eves vagyok . Igen tudja hogy hol lakok volt ojan eset egyik nap hogy az abalakba voltam este es egy ojan smst kaptam tole hogy kit lesek en az ablakba ! Ma meg kb 10 smst irtam neki es nem ir vissza .
2014. ápr. 12. 22:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!