Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki ismerkedett már itt...

Valaki ismerkedett már itt GYIK-en úgy hogy lett belőle kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én megpróbáltam egy párszor de kicsit kiábrándító volt :D és azóta is csak nézek, hogy valaki itt akar ismerkedni :)


nagyon nem ez a megfelelő oldal erre a célra, szerény véleményem szerint.


szerintetek?


2014. ápr. 12. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
pedig szerintem megfelelő elvégre vannak csodák.
2014. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9 hónapig tartó kapcsolatom lett innen, de igazad van:) nem megfelelő
2014. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csodák márpedig nincsenek :D
2014. ápr. 12. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek kérdező, kiábrándító. Életem legnagyobb hibája volt belekezdeni ismerkedni ezen az oldalon, idővel mindről kiderült, hogy nem 100-as. Egyetlen normális embert ismertem meg itt, vele a mai napig jó barátságban vagyok, de vele szerintem nagy szerencsém volt.
2014. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ez a megfelelő oldal az ismerkedésre. Erre ott vannak a társkeresők, meg ugye már a facebookon is ez megy.. Bár véleményem szerint, nem feltétlen kellene az internethez ragaszkodni ismerkedés szempontjából. Régebben, mikor még nem volt net, meg gép, akkor is sikerült valahogy összejönniük az embereknek. :)
2014. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
itt tobb a hulye mint a normalis, de: lehet csak a szerencse de 3 olyan emberrel is sikerult megismerkednem akik egesz normalisak legalabbis jofejek es nem vmi pedo allatok. jo baratok vagyunk habar sose talalkoztunk
2014. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!