Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Először találkoztam egy...

Először találkoztam egy lánnyal, kb semmi sem történt. Ez baj? Mármint sétaltunk stb beszélgettünk atlagos témakról, elég sokszor volt ez a kínos csend is.

Figyelt kérdés

semmi tapi meg semmi más sem. kezét se fogtam meg.. ez szerintetek hogy jött le neki? egyébként tetszik nekem, meg szerintem én is neki.


eddig csak chaten beszéltünk.

19F



2014. ápr. 18. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem nem baj
2014. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ez így első talinak pont elég. Ha bejött, akkor hívd el újra olyan helyre, ahol tudtok beszélgetni.
2014. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és második talin már jó lenne közeledni felé nem? hogyan tegyem?
2014. ápr. 18. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, nem kell ajtóstól rontani a házba, van elég időtök, ismerkedjetek, beszélgessetek. A mai fiataloknál úgy is luxus a kommunikáció. Ha jól érzitek egymással magatokat akkor úgy is szépen lehet haladni előre.
2014. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem. Az már kicsit nyomulós is lenne, ha egyből kézenfogva akárnál sétálgatni az első talin.

Chaten könnyebben beszélget az ember, nem furcsa, hogy elsőre még volt egy kis kínos csend.

Hívd el valahová újra, és majd alakulnak a dolgok maguktól.

2014. ápr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem akkor kezdj el fizikailag közeledni hozzá, ha már mindketten érzitek az erősödő szimpátiát. Addig minek elijeszteni? Szerintem nagyon jól csinálod, legközelebb vidd el moziba pl. utána már rögtön lesz téma. De egyébként ha úgy érzed, elakad a beszélgetés, kérdezgesd magáról, hogy beszéltesd. Kövesd is amit mond, és kérdezz bele, ebből látni fogja hogy érdekel téged.

24F

2014. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

igen :) második talira kicsit készülj fel témákkal, hogy ha felütné a kínos csend a fejét akkor tudj valamit felhozni (pl ha van állata arrol a lányok odákat tudnak zengeni és a kicsit hozzászolsz már jo pont) vagy vicces sztoryk stb.. csak ne kezdj vicceket meséllni.. utána kicsit sétálljatok és akkor már esetleg megfoghatod a kezét, ha bizonytalan vagy kérdezd meg esetleg előtte, hogy esetleg nem e zavarná ha megfognád a kezét, és ha pozitív a válasz nyert ügyed van :) és utána sem kell egyből letámadni, had érezze hogy lassan de biztosan haladsz és komolyan gondolod, csak addig menj el ameddig ugyérzed hogy a csajnak is imponálo.

és a legfontosabb MAGABIZTOSSáG!!! a lányok megérzik ha hezitállsz és ugy is álnak hozzád akkor. sugározz magabiztosságot és máris egy fokkal jobban fog rád tekinteni :)

2014. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem magabiztosabb, ha megállsz, megfogod a kezét (mintha megcsókolnád a kézfejét) és úgy kérdezed meg, szabad-e meg is tartanod.
2014. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!