Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondják itt is sokan,...

Miért mondják itt is sokan, hogy aki ronda az válogasson a saját súlycsoportjában?

Figyelt kérdés
Mert én megtettem és nagyot csalódtam, a ronda lányok is szép fiút akarnak. Ugyanazt tapasztaltam, mint egy szép lánnyal. Egyszerűen letiltott miután meglátta hogyan nézek ki élőben. Én meg még azt hittem, hogy egy csúnya lányban több együttérzés van és szeretet.
2014. ápr. 21. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a szép tetszik, saját külsejétől függetlenül.
2014. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak a ronda lanyok egy ido utan ugyanugy rajonnek mint te, h a sajat sulycsoportjaban kene keresgelni.


De a jo tanacsom h valahogy gazdagodj meg.

2014. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg a ronda fiúk is szép lányt akarnak. Az igazság pedig úgy hangzik, hogy mindenki olyan párt szeretne, aki tetszik neki.


Azért mondják, hogy mindenki válogasson a saját "súlycsoportjában", mert nem tudják, hogy ez nem így működik. Ilyen egyszerű a válasz.


Egyébként hány éves vagy és mitől vagy ronda?

2014. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. Én is megtapasztaltam ugyan azt, amit te. Én rettenetesen ocsmányul nézek ki, és nincs olyan lány, akinek legalább egy picit is bejönnék, mindegyik undorítónak tart, így próbálkozhatok én akármilyen lánynál úgy is elhajt a külsőm miatt.
2014. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az oldalon tapasztaltak alapján, mármint hogy melyik kategória a "csúnya", az "átlagos" és a "szép" a férfiak szerint, lehet, hogy mégiscsak nem a saját súlycsoportodban keresgélsz.
2014. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezert probalkozom en is a szep lanyoknal.

Egyreszt, ha o elhajt az nem olyan megalaazo mintha egy banyaremnek se kellenek.

Masreszt a nagyszamok torvenye alapjan ha elobbutobb sikerul, akkor az legyen egy jo csaj :)

2014. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ezt tapasztaltam.. 17/F
2014. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os, hát én nem igazán érezném jól magam egy szép lánnyal, ezért is kezdtem csúnyább lányoknál próbálkozni, velük kevésbé érzem magam egy senkinek. De azért nem gondoltam volna, hogy ők is tudnak ugyanolyan bunkók lenni és kegyetlenek, mint a szép lányok. Azt hittem nagyobb szívük van.
2014. ápr. 23. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!