Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, milyen barátnőt képzelte...

Fiúk, milyen barátnőt képzeltek el magatoknak, akikkel komolyan is gondolnátok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem mind1 csak legyen már 15/f
2014. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem egy fapina....., de határozott, jókedvű, kedves, viszonozza az érzéseket...de ez elég hosszú lenne még, szóval röviden ennyi.
2014. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Őszinte, hűséges, megbízható, értelmes és szeresse a beteg vágyaimat az ágyban.
2014. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Denis Kenzo + 1 (jók a válaszaid, de pasi vagyok)


Aki játékos, kísérletező, kedves, bájos, humoros, szenvedélyes, odaadó, alkalmazkodó, házias stb.

2014. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
aki különleges számomra, akiben megvan a +mind kinézetileg mind kisugárzásilag, jó humora van , értelmes, nem bunkó és ami a legfontosabb hogy elfogad engem olyannak amilyen vagyok és szeret , szval magányos maradok halálomig xD
2014. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Legyen más, mint a többi. Ezalatt a belsőt és külsőt is értem egyaránt. A sorozat-gyártott libák egyéjszakákra jók. Tehát megnézem őket az utcán, de komoly kapcsolatot nem vállalnék be velük.

Belsőleg: tudjon sokat adni, legyen megértő, vicces és méltó a szeretetemre.

Külsőleg: Lehetőleg legyen rockosabb vagy csak térjen el az öltözködése a többiekétől :) Adjon magára, ne legyen ápolatlan a külseje.


Ennyi


Hibákat nem is kell keresni, mivel mindenkinek van! Ha nem tetszik, akkor meg el kell fogadni!

2014. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyi mindent lehetne írni, de csak egyet írok le: megértem engem, de úgy igazán, a lelkemig képes belém látni...
2014. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ASOT ***** válasza:

Igen az a baj h tényleg nagyon sokmindent lehetne írni.

De sosem úgy szokott történni ahogy eltervezzük.


Elvégre is nem úgy választunk párt h van egy listánk és végignézzük h mind megvan e.

Mert az olyan lenne mint egy bevásárlólista amikor bemegyünk a szupermakrketbe és nézzük meg mi is kell.

2014. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Olyat, aki tudja, hogy mit akar, és azt meg is szerzi. Akinek nem kell fogni a kezét, ha valamit el kell intéznie. Persze, az alap igények nálam is megvannak, legyen szép, kedves, okos, aranyos, enyhén szexmániás, stb... de az elsők a legfontosabbak. Nem apuka vagyok, hanem férfi.



23

2014. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó legyen a szex, tudjon takarítani.. és hozzon sört ha kell :D
2014. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!