Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez a hullámvölgy?...

Miért van ez a hullámvölgy? Egyszer érdeklem, máskor úgy tűnik, mintha nem.

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy sráccal már több hónapja. Az elején minden nagyon szépen ment, szinte mindig ő keresett, találkoztunk, sokszor írt stb, de aztán egy beszélgetést követően megváltozott, visszavett. A beszélgetés során elkezdett nagyon nyomulni, én pedig nem tetszésemet fejeztem ki, persze okkal, el szégyellte magát, bocsánatot is kért. Az azt követő napokban nem jelentkezett, találkoztunk futólag, eléggé fura volt, kellemetlenül érezte magát úgy éreztem. Mondtam neki, hogy nem haragszom rá, akkor nem esett jól (ezt nem mondtam neki), de én nem filózom ezen, lezártam. Pár napra rá újra összefutottunk, akkor is fura volt, bár kedves és megjegyezte, hogy nem is írok neki...Aztán megint keresett, de ne olyan intenzíven (mondjuk nagyon elfoglalt ember). Nagyon jól elvagyunk, ha személyesen talizunk, vagy nagyon közvetlen, mosolyog állandóan, aranyos velem, vagy kényelmetlenül érzi magát, nem találja a helyét, sokat néz lefelé. Neten persze teljesen már, merészebb, sokat egózik. Tetszem neki, mert dicsérget, meg érzem (mondta is), hogy vonzódik hozzám. Miért ilyen? Nem hiszem, hogy az a kis momentum lehet az oka.

2014. ápr. 26. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
ha neked nem kell a srác akkor miért kell hülyíteni? , mert neki ez jött le abból ami történt kettőtök között és most nem érti mi van.... velem is volt ilyen én a srác heyében hagynálak a fenébe :)
2014. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor kissé bunkón nyomult, azért pirítottam rá. Mondtam, hogy nem haragszom rá, pedig nem egyszer lett volna okom, viszont nem vagyok sértődős fajta.
2014. ápr. 26. 11:00
 3/8 A kérdező kommentje:
Jah és volt, hogy nem keresett, így hát ráírtam. Dumáltunk, találkoztunk, de aztán megint csak nem keresett egy ideig. Régebben nem volt ilyen, most viszont sok munkája van.
2014. ápr. 26. 11:04
 4/8 anonim ***** válasza:
lol , velem is kb ilyen volt csak én vagyok a fiú és egyikünk sem nyomult, mondjuk már nem is beszélünk azóta...
2014. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teljesen megszakadt a kapcsolat? Miért nem nyomultál?
2014. ápr. 26. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:
hosszú történet :I de látod ha nem nyomulunk akkor az a baj ha meg igen akkor az a baj :D , a lényeg h mi férfiak csak tippelünk h mi járhat ti nők fejében, és általában sosem sikerül eltalálni :D
2014. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem is kell nyomulni, csak jelezni felé, hogy érdeklődsz iránta. :) Nem muszáj minden nap írni/hívni, de engem volt, hogy majd két hétig le se bagózott... A fene érti!
2014. ápr. 26. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet úgy érzi hogy nem igazán vonzó számodra, és ezért inkább nem probálkozik már, velem is ez volt, ha nem látom h lenne esély és találkozni sem akar a csaj akkor cső ennyi volt, kereshetem a következő nagy ő-t :D
2014. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!