Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon fontos nézz be! Le...

Nagyon fontos nézz be! Le lehet nyomozni?

Figyelt kérdés
Van egy srác nagyon tetszik és ask.fm-en írtam neki névtelenül durvák az. stb, és elvileg rendőrségen lenyomoztatja mert tesz feljelentést és vannak ott kapcsolatai.
2014. ápr. 26. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Le lehet, de lehet (sőt szinte biztos) hogy csak amiatt írta, hogy megijesszen.
2014. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ez egy nyilvános oldal ahol bárki bármit kérdezhet. Amennyiben nem olyan dolgot írtál ki ami illegális az interneten, vagy nem osztottál meg olyat ami büntetendő csúnyán mondva elmehetek a pi...ba az emberke... feljelentést tehet, de kiröhögik!


Keep calm!

2014. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Jó és ezért mert írtam neki "olyan ronda vagy" a rendőrség lenyomoz?
2014. ápr. 26. 21:56
 4/18 anonim ***** válasza:
Le lehet nyomozni, de gondolod hogy majd a rendőrség ask-os baromságok után fog nyomozni?
2014. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen mértékűek azok a durva dolgok. Le nyomozzák és max az ip címet kapják vissza. Nem hiszem hogy egy ilyenből komolyabb ügy lenne. Főleg hogy elég sok idő lenne ha a rendőrséget nézzük meg azt hogy ask fm ről van szó. Lehet el se kezdenék az egészet kivizsgálni. Több idő lenne az egész mint az eredmény értéke. Szóval nem.
2014. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha tetszik miért írtál neki durvákat?
2014. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És ha mással aki ért hozzá? A címemet letudja nyomozni?
2014. ápr. 26. 21:58
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha feljelent akkor van rá esély, hogy lenyomozzák.


Hasonló témában tettem már feljelentést. Egy olyan oldalon irkáltak nekem aminek külföldi volt a szolgáltatója és az a szolgáltató pont letojta, hogy mit akar tőle a magyar rendőrség...


Azóta nem tudom mennyit változott a technika, vagy milyen módszerek vannak, de szerintem megtalálhatnak...


Nyilván ez attól is függ, mennyire durvákat írtál... Ha mondjuk életveszélyesem megfenyegetted sokkal komolyabban veszik, mintha csak homokosnak nevezted volna...

2014. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A BTK alapján lenyomozhatnak és 1-5 év szabadságvesztés járhat ezért a bűncselekményért! Üdv 1 rendőr!
2014. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
de ha tetszik akkor mért írtál ilyent? :/
2014. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!