Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogyan csináljam?...

Szerintetek hogyan csináljam? Túl sok lenne egyszerre?

Figyelt kérdés
Van 4 lány.Aki tetszik.Az egyiknek mondta az osztálytársa meg állandóan néz de eddig nem is foglalkoztam igazán vele,de még is bejön.A másikkal ritkán szoktam találkozni csak buszon de ő is néz sokszor csak zavarban van a közelemben még én sem mentem oda hozzá mert nem találkoztam vele 3 hete.A harmadik,akit mindennap látok ő is meg tetszett nem tudom neki bejövök-e.A negyedik most ballag úgyhogy nem tudom látom-e még,vagy hogy oda menjek-e hozzá van-e esélyem idősebb lánynál vagy ő többet akar.A második aki a legjobban tetszik de sajnos keveset találkozunk :/ Melyik lánynál próbálkozzak először?Vagy csak próbáljam meg ismerni őket aztán majd eldől?15/F

2014. máj. 2. 08:46
 1/1 anonim ***** válasza:
muti képet, ha helyes vagy, én járnék veled
2014. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!