Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy tök feleslegesen...

Lehet, hogy tök feleslegesen küzdöm?

Figyelt kérdés
Rengeteg időt fordítok az életemből, hogy jobb legyek és megfeleljek a lányoknak, tanulok, fejlesztem magam, sportolok, rendben tartom a higiéniám, igyekszem jól öltözködni, mindig tiszta rendezett lenni, szociális, nyitott, rengeteg mindent csinálok hobbi szinten is, ami érdekes. Életem minden percében azért küzdöm, hogy megfeleljek a csinos lányoknak, de semmi eredmény... teljesen hiába küzdöttem?

2014. máj. 3. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert rosszul állsz hozzá az egészhez! Senkinek ne akarj megfelelni! Rosszak a céljaid... először saját magadnak kellene megfelelned, nem mások miatt felvenni egy életformát. Lehet hogy általánosság amit írok, de ez tényleg fejben dől el, ennyin múlik.

F21

2014. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Mindezeket magadért tedd meg ne a jó nőkért!!!!Nyugi légy türelmes majd csak akad valaki neked is!!!Amúgy meg egy jó tanàcs ne csak a jó nőket hajkuràzd hanem vedd észre a kevésbé jó nőket is!!Belső értékek fontosabbak!!!
2014. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ja 26L voltam
2014. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
magamnak teljesen megfelelek, büszke vagyok arra a kitartásra, amivel eddig küzdöttem és arra is amit elértem, sőt sokszor azt gondolom, hogy akkor már csak magamért is megéri folytatni tovább, csak nekem is vannak szükségleteim amik kielégítésének hiányában egyre sz@rabbul érzem magam
2014. máj. 3. 22:28
 5/7 A kérdező kommentje:
2-es azokat "hajkurászom" akik bejönnek mint minden egészséges férfi, fiatal vagyok, testi szükségletekkel nem akarom elszórni a fiatalságom, amíg a testi értékek számíthatnak, majd ha 40 leszek így gondolkodom én is
2014. máj. 3. 22:30
 6/7 anonim válasza:
Ja értem én mit mondasz de làtod hogy nem vezet célra!!valamit csak nem jól csinàlsz!!De te tudod!!!!
2014. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*küzdöK.


az a baj, hogy görcsölsz és ezt megérzi az ember, de eléggé. nekem fáj látni, mikor egy srác összecsinálja magát örömében már attól is, ha köszönök neki...

ne akard ennyire.

ha meg van szociális életed, akkor nincs probléma, minden havernak van legalább egy szingli nőismerőse, akit érdemes lehet randira hívni. hogy neked mi a csinos, mert azt írtad, hogy csinos lányok kegyeire vágysz, azt csak te tudod.

2014. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!