Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sajnos tapasztalataim alapján...

Sajnos tapasztalataim alapján társkereséskor, ismerkedéskor a hölgyek. Khm. Kifejezetten bunkók tudnak lenni. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Én értem, hogy sok levelet kapnak, de amikor egyáltalán válaszolni méltóztatnak, akkor is köszönés nuku, ha nem jön be az illető akkor nem kell neki megmondani, hogy bocs nem, hanem elég letiltani, lehet össze-vissza kamuzni, stb. Persze az uraktól teljes körű az elvárás, csak az jöhet szóba, aki gazdag, egyedülálló, és fedhetetlen. Az, hogy a nevezett hölgynek közben 3 szeretője van (persze ő nem így hívja őket, csak barátok) az nem baj, de ha egy pasas még nem teljesen egyedülálló, akkor az milyen köcsög már. Persze a legtöbb esetben magyaroknak csak exit only, ha lehet angol legyen az illető, vagy más nyugati ország, kell az állampolgárság. Hölgyeim, tényleg ennyire lent van a szint?

2014. máj. 5. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Hogy milyen rohadt unalmasak vagytok már istenem.
2014. máj. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom... én special szoktam köszönni és ha nem jön be az illető meg mondom (általába nem jön be), ilyenkor duzzogva tovább állnak (de am ő nem sértődik meg)...
2014. máj. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1, Köszönöm az élő példát.

#2, Tisztelet a kivételnek, ami persze ritka mint a fehér holló.

2014. máj. 5. 09:24
 4/7 anonim ***** válasza:

nem tudom miért panaszkodik itt mindenki, hogy milyen rosszak a lányok, nők

én alig ismerek olyat, akire a leírásod 1-2 pontja igaz, olyat meg egyáltalán nem, aki ennyire felszínes és bunkó lenne

néhány rossz tapasztalat miatt meg igazán nem kéne általánosítani

2014. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Nemhogy unalmasak vagytok, de még buták és előítéletesek is. :D
2014. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
30/nő vagyok és bár én sosem "kezeltem" így egy kéretlen vagy nem tetsző levelet, mindig tiszteletben tartottam, hogy ott van mögötte egy ember is - elmesélèsek alapjàn mégis egyetértek a kérdezővel. Igen: ilyen alacsony a szint. Nem is ajánlom az efféle társkeresést...
2014. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A hibbant hozzászólókkal meg ne foglalkozzon! Unatkozik? - Majd feldolgozza. :-)
2014. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!