Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igaz az h. eropolis.hu melegek...

Igaz az h. eropolis.hu melegek társkeresője vagy ott heteroknak is van esélye normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés

#Eropolis #eropolis.hu
2014. máj. 6. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Több, mint ötszörannyi nő van regisztrálva, mint férfi, a főoldali statisztikák szerint.


A nők 90%-a elhízott 40 feletti milf, aki kockahasú, 23 centis faszú 20 éves vizilabdázó jópasival dugatná magát. Emberi formájú nőkre vetítve az arányt ötvenszeres a túljelentkezés!


Párok vannak fent inkább, de azok is többnyire lányt keresnek, vagy nagyon-nagyon jó pasit. Jól kinéző egyedülálló csajok is vannak fent, akik pasikat keresnek, de pénzért, én ez utóbbi miatt voltam ott, megismertem pár aranyos lányt, aki nem főállású prosti, de csodaszép, kedves, és pénzért dughatóak! :)

2014. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megnyugtattál mert eddig mindenhol azt láttam h. csak melegek keresnek maguknak . :D
2014. máj. 6. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló nagyon jól megválaszolta, de vannak még fent fizetős nők is, meg eszméletlen dagik akik nem kellenek senkinek, ha felmegy egy normális nő arra 3-5ezer férfi jut kb...szóval heteró férfinak használhatatlan az az oldal, egy kalandom volt egy kicsit nagyfenekű nővel amikor nem volt kapcsolatom, és ezt 3-4 év alatt sikerült összehozni, mikor 190 cm magas férfi vagyok, sportos...De nem kocka hasú és nem százcentis szerszámos jóga mester :D
2014. máj. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!