Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első sorban a korosztályom...

Első sorban a korosztályom béli lányoknak szól ez a kérdés. Szerintetek miért csak a duci csajoknak jövök be? 14/f.

Figyelt kérdés
Még soha nem volt normális kapcsolatom mer egyszerűen mindig csak a kövér lányoknak jövök be. Hangsúlyozom hogy ezzel nem sértegetni vagy kritizálni akarom a kövér csajokat! Csak ők nem az eseteim és kész. És én sajnos az a típus vagyok akinek számít a külső, és nem tudok külső vonzalom nélkül párkapcsolatot létesíteni egy lánnyal. Tudom hogy fénykép nélkül nehéz megmondani mi lehet a baj úgyhogy ha akarjátok küldök magamról egy képet, de írjatok kort és nemet is, ha képet szeretnétek vagy legalább nemet írjatok ha kort nem akartok. Ha esetleg valamelyik lánynak bejönnék akkor szívesen ismerkedek is. Mert hát megpróbálok minden alkalmat megragadni az ismerkedésre mert nagyon szeretnék már egy normális vidám párkapcsolatot, de mint fentebbe említettem ez eddig sajnos nem jött össze.

2014. máj. 6. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
én 19 vagyok. 181cm magas 78kg. és én is mindig a dagiknak jövők be :DDDDD nem vágom miért. csak dagadt nőim voltak. a vékonyaknak nem kellek :DDD
2014. máj. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
talán mert édes vagy és kockáid is vannak. pont, mint a csokinak.
2014. máj. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Lehet hogy csak duci lanyismeroseid vannak :p

Kep nelkul tenyleg nehez megmondani. Lehet a tobbi lanynak is bejosz csak tul nyuszik megmondani. :) A ducik batrak (vagy nem)

14/l

2014. máj. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Ez a külsőddel és a személyiségeddel is lehet kapcsolatos. Mondjuk nem vagy olyan izmos, nem az a hű de jóképű, esetleg még kicsit te is kövérebb vagy... A ducibb lányoknak sokszor könyebb beszélgetni egy átlagosabb kinézetű sráccal, mint egy nagyon helyessel. Meg gondolom nem vagy bunkó, nem hangoskodó, nem nagyképű...hanem inkább az a tipikus kedves fiú.

De ezt csak nagyon általánosságban írom le, nem biztos hogy hasznos ez a válasz. Így nagyon nem lehet megállapítani, ha még ha van kép is, akkor is többet kéne tudni rólad.

Ettől függetlenül szerintem ez a kérdés felesleges. 14 évesen még van egy csomó időd találni egy lányt. Főleg ha még általánosba jársz, ott kevesebb féle ember van. Csak ugyanúgy járj el szórakozni, ismerkedj új emberekkel, mint barátnő keresés nélkül csinálnád. Majd magától szembe jön valaki megfelelő. A lány nem akar majd jobban megismerni, ha látszik rajtad, hogy csak az a lényeg, hogy végre legyen rendes csajod.

14/L

2014. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
küldj képet írok priviben utána:) 14/lány
2014. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
13/l kérhetek képet? :)
2014. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!