Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Visszautasitottam egy idosebb...

Visszautasitottam egy idosebb not, es még én kerjek elnezest?

Figyelt kérdés

Egy tarskereso oldalon volt fenn, adatlapja szerint a szokasos mely coelhos humbuk, de valojaban nemes egyszeruseggel csak megdugatni akarta magát.


Egy magas pozicioban dolgozo 40es norol beszelunk. En 25 vagyok es csoringer.


Na es facebookon van fenn tobb szaz kepe es tisztan latszik, hogy nem a szexi idos nok taborat gazdagitja.


Ezzel szemben allandoan azt hangoztatja, h neki barmikor lenne pasi, meg mindenfele jo pasi udvarol neki. Meg hogy o milyen aranyos, h foz a szeretoinek, meg mindenben a kedvukben jar, stbstb...


En mondjuk nem birom elkepzelni, h miert valasztana ezt a not barki fiatal es jo csaj helyett...(max a penze miatt)....


Meg egyszer mondom en egy csoringer eletkeptelen luzer vagyok. Megis ez a no konyorgott, h talalkozzam vele. De en meg nem es nem.


Es tudjatok miert? Mert nem tetszik. Nem szexi. Nagyon rossz az alakja :(


Es igy mar kicsit idegesito is, h folyton olyan kijelenteseket tesz, hogy o mennyire jo nő. Pedig hat ha nem szep, akkor megis mitol lenne jo nő? A foztje miatt nem fog felallni ra a farkam. :/ Es nem kivanom megcsokolni sem :/


Még allaskeresesben is segitett, beadta oneletrajzaimat nagyfejes ismeroseihez, mikor még nem is latott eloben.


Am ha szexi no lenne, nyilvan dugnam.


Talalkoztam mar befolyasos szexi 40essel, csak epp azoknak nem kellettem, mert nem utottem meg a lecet kulsom miatt.


Mert ugye a kulso nagyon sok mindent meghataroz. Legfokepp azt, h az ember milyen szep noket dughat meg.


2014. máj. 8. 22:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtass meg, hogy nincs diplomád. Kérlek!
2014. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Te meg buta vagy... ha csóró vagy, és ronda, legalább olyan nővel jöjj össze, akire az egyik nem jellemző... a jó nők alapból kiestek, maradt volna ő...
2014. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés?Inkább dobd be ide a közösbe a nő profilját majd mi adunk neki.
2014. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Költőnő? ***** válasza:
100%

Megdugni nem dugod, de azért fb-ig eljutottatok és még hagytad h segítsen a meló terén is.

Nincs baj azzal h éltél a lehetőséggel, de akkor ne vergődj.

2014. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
0%

Végre. Semmi keresnivalód egy 40-es nő mellett, és nem vagy megvásárolható. Ez már jó alap az induláshoz. Még annyit, hogy az intelligenciádon van még "némi" csiszolni való.


Főleg, hogy nő vagy:DD


Na mesélj aranyom, melyik negyvenes vitte el a pasid?:DD

2014. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

# 5:

Micsodaaa? Miből gondolod, hogy nő? :O

2014. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Fiu vagyok. Van diplomam.


Ja es volt mar 40es szeretom, csinos volt, fiatalos, szep arcu, csak epp vekony es en azt nem szeretem

2014. máj. 8. 22:49
 8/34 anonim ***** válasza:
7: és milyen diplomád? Szabad bölcsész?
2014. máj. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
6 Tudom, de hogy miből és honnan-az legyen az én titkom:DD
2014. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Gepeszmernok. Most epp szakmaban dolgozom mar egy ideje.
2014. máj. 8. 22:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!