Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy fiú, aki tök jó fej, meg minden csak hát OSZTALYTARS és mindenki mondja h osztalytarsal nem jarunk, meg nem is túl helyes, szóval a barinom tuti leszolna ha elmondanam neki, és meg most ugy is massal akar jarni, meg láthatatlanul erzem magam mellette, meg néha olyan mibtha jeleket akarna adni, pl h üljek az ölében, amire persze elpirultam, de nalunk ez az osztalyban mar termeszetes, meg h pusziljam meg stb...

14 évesek vagyunk, és még azert sem akarok vele jarni mert mar jartam osztalytarsal es nem akarom h ribinek tartsanak

Tanácstalan vagyok, segítsetek lécci :)



2014. máj. 12. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
De hát éppen most fejtetted ki hat sorban, hogy nem akarsz vele járni.
2014. máj. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De tetszik nekem...
2014. máj. 12. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Most mondom, te írtad, hogy nem akarsz vele járni.Nem értem, hogy akkor mi a probléma.
2014. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

tedd amit jónak látsz :)

és azért senki nem néz ribinek mert osztálytárssal jársz :) csak azokat nevezik akik mondjuk egyszerre 2 pasit tartanak vagy ha csak azért vesztette el, mert nem akart szűz lenni és ehez hasonló

2014. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, rendben... azert koszi :)
2014. máj. 17. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!