Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szedjem össze a bátorsá...

Hogyan szedjem össze a bátorságomat hogy elhívjak egy iszonyat kedves, helyes nőt randira? Van értelme egyáltalán?

Figyelt kérdés

Recepciós egy irodaházban, gyakran járok oda munka kapcsán. Először csak köszöntünk, utána már kezdeményeztem vele beszélgetést, azóta sokszor elegyedünk szóba, mondhatjuk hogy örülünk egymásnak ha találkozunk. Először azt hittem csak azért beszél velem mert a munkája miatt elvárt a dolog, de múlt héten bevásárlás közben összefutottunk és simán leszólított, jól elbeszélgettünk. Pedig kb. azt hittem hogy el fog menni mellettem. Mindig nagyon aranyos és kedves ha találkozunk, nem tudom hova tenni hogy miért ilyen velem. Mert igazából nem vagyunk egy súlycsoport úgymond. Nem egy topmodell cicababa, de olyan kisugárzása van és mosolya hogy köröket ver az olyanokra. Nekem ő a legjobb nő! Viszont emiatt félek tőle nagyon. Nem is tudom mit akarna egy ilyen jó csaj egy magamfajtától.


Külsőleg átlagos vagy az alatti vagyok, nem vagyok sem izmos sem jóképű. Eladóként dolgozom egy elektronikai üzletben, albérletben lakom, autóm nincsen. Humorosnak mondanak és rendesnek, de nem szoktak a nők kikezdeni velem. Inkább haverkodni szoktak velem, ezért sem gondolom hogy ez a csaj akarna ezen kívül bármit is tőlem. Mivel nagyon jól elvagyok vele és nem akarnám ezt azzal elrontani hogy hülyét csinálok magamból a próbálkozássommal, ezért inkább nem merek semmit lépni. Tudom töketlenség, de jobb ez így talán .... Egy ilyen nőért biztos sokan versenyeznek akik többet tudnak nyújtani neki mint én.


Ti mit tennétek ha a helyemben lennétek? Hívjam el? Ha nemet mond, már semmi nem lesz olyan mint eddig. Kínos lesz a találkozás és megpecsétel mindent onnantól.



2014. máj. 15. 09:28
1 2
 1/11 Imola Ágnes válasza:
100%
Kezd azzal, hogy valamelyik borús napon viszel neki egy kávét. ha elfogadja, és megköszöni, akkor mond neki azt, hogy legközzelebb akár kettesben is kávézhatnátok. ha elfogadja a meghívást, akkor egyenes út, a lényeg h ne szurd el, ha nem , akkor nevesd el magad, és maradhat minden az eddigi felállásban-
2014. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg biztos lenni abban, hogy esetleg ő is akar valamit.

Sok nő van, aki szentül hisz a férfi-nő barátságban, lehet, ő is olyan.

Ezért kellene biztosra menned.

2014. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A csaj le is szólított, megmutatta, hogy érdekled, és te nem léptél? Hát, mi kell neked, hogy észre vedd, hogy bejössz neki, és arra vár, hogy lépj? Raboljon el, vagy mégis mit vársz? mire fel toporogsz?:D
2014. máj. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig jókat beszélgettek, és ő magától szólított meg vásárlás közben, akkor valószínűleg minimum szimpatikus vagy neki.


Ha meg esetleg mégsem kölcsönös a vonzalom a részéről, akkor sem rontasz el semmit a "próbálkozásoddal", egy nőnek inkább hízelgő, ha kiderül, hogy valakinek, aki amúgy rokonszenes neki, tetszik, mint nő. Ha nem lenne kedve elfogadni egy meghívást egy kávéra, akkor hidd el, hogy meg tudná úgy is mondani, hogy nem benne semmi bántó - főleg, ha olyan kedves, mint írod.


Elszúrni szerintem csak akkor tudsz valamit ebben a helyzetben, ha hiába adja neked a finom jelzéseket, nem veszed a lapot, ő meg előbb-utóbb leszűri, hogy nem érdekel téged, mint nő.


30+ N

2014. máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást! Őszintén szólva nem is mertem remélni hogy talán lehet esélyem. Igen ő szólított le, de elodáztam a dolgot azzal hogy biztos csak nagyon udvarias. Jól kijövünk amúgy tényleg, néha azon kapom magam hogy olyan mintha a barátnőm lenne. Jobban mondva olyan jól és őszintén, jókedvűen el tudunk beszélgetni mintha régóta együtt lennénk és ismernénk egymást. Azon kapom magam sokszor hogy eltelik egy óra is és csak egymásra figyeltünk végig, minden más kizárva.


Azt hiszem el fogom hívni! A munkahelyére legközelebb ha megyek, megkérdezem hogy mikor lesz szünete, mert meghívnám egy kávéra vagy elugorhatunk együtt ebédelni (mindig kiugrik valahova kajálni, ez kb. annyi mint egy kávé, nem mint egy romantikus közös ebéd) és akkor megkérdezem majd tőle hogy mit szólna ha megismételnénk ugyanezt valamelyik este?


Ha nemet mond vagy kitalál valami tapintatos visszautasítást, akkor elütöm a dolgot egy poénnal vagy úgy csinálok mintha nem is arra gondoltam volna.


Viszont azt nem tudom hogy milyen módon fejezzem ki hogy érdekel mint nő? Mert remélem hogy látszik a viselkedésemen, meg hogy foglalkozom vele. De ha nem akkor hogyan utaljak rá? Dicsérjem meg hogy milyen csinos, szép? Ha randi lesz akkor egyértelmű, de a közös kávézáskor is akarok tenni valami egyértelmű jelzést, hogy nehogy félreértés legyen és azt higgye baráti találkozóról lesz szó.

2014. máj. 15. 10:52
 6/11 Imola Ágnes válasza:
95%
Ha elviszed ebédelni, vagy kávézni, azzal már kifejezted, hogy érdekel, mint nő:p
2014. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ennyiből már tudni fogja, meg ez amúgyis látszik rajtatok, férfiakon! :-)


(Legalábbis gondolom, hogy nem pókerarccal fogsz ott üldögélni mellette kávézás vagy ebéd közben!)

2014. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát remélem hogy már most is tudja hogy vagyok vele. Szerintem látszik rajtam.
2014. máj. 15. 16:14
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Még mindig ezen tipródsz? Egy hónapja azon nyűglődtél, hogy miért nem a barátodat választja, aki sokkal jobb pasi. És egyáltalán miféle bátorság kell egy randira híváshoz? Harap a néni? A legrosszabb, ami történhet, hogy nemet mond. De legalább megpróbáltad.
2014. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9: ?


Pénteken elhívtam ebédelni ahogy mondtam. Mondta hogy éhes már, én meg lazán megemlítettem hogy akkor menjünk el együtt kajálni valahova. Minden rendben is ment, jól elvoltunk egészen addig amíg nem mondtam, hogy valamelyik nap megismételhetnénk, de már "munkaidőn kívül". Teljesen átváltott furába, valamit habogott hogy "majd lehet róla szó" és elterelte a témát. Utána nagyon kínos volt minden, próbáltam viccelődni, vicces témákra terelni a szót, a végén mondtam még hogy jövő héten is ha erre járok beugorhatunk újra enni egy másik étterembe amit ajánlott még. Erre azt mondta hogy "Jó persze". Nagyon úgy jött le a dolog hogy le lettem pattintva.


Kár volt próbálkoznom, maradhatott volna inkább a haverság, az is jobb mint a semmi. Most már 100% hogy kerülni fog. Jól megcsináltam!

2014. máj. 19. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!