Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, ha odamenne hozzátok...

Csajok, ha odamenne hozzátok így egy srác, utána mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés

Lányok, ti hogy reagálnátok arra, hogy miután hosszasan néztétek egymást egy sráccal, majd egymásra is mosolyogtatok a srác kis idő múlva oda megy hozzátok és feltesz az adott helyszínhez kapcsolódó átlagos kérdést, nagyon gáz szitu, mert ez spontán jött belőlem?

Épp jelentkezni mentem egy tanfolyamra,amit egy nagyobb épületben tartanak és mivel több iroda van, rákérdeztem,h x irodát merre találom, egyébként meg tényleg akkor voltam ott először, utána még egy kicsit beszélgettünk.



2014. máj. 15. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
...Már miért lenne gáz útbaigazítást kérni, ha fingod sincsen mit merre és hogyan?
2014. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem két perc múlva elfelejtette.
2014. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem, miért lenne gáz?


(Tőlem már kérdezte meg egy olasz pasi térképpel a kezében Budapesten a Petőfi Sándor utcában, hogy hol van a Petőfi Sándor utca.:-)

2014. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, ezt tetszett :D

De akkor nem kelthettem benne gáz srác érzését,ugy?? :)

2014. máj. 15. 12:18
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. :-)


(Amúgy hamar tisztázódott, hogy semmi gond nem volt az olasz pasi tájékozódóképességével, konkrétan egy Petőfi Sándor utcai hotelben lakott napok óta.)

2014. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5. megnézted a hotelszobáját is? belülről? XD
2014. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 6


Nem, nem néztem meg belülről a hotelszobáját, pedig igencsak próbált rábeszélni, hogy aznap inkább ott töltsem az éjszakát, hogy ne kelljen a kollégiumba visszabuszoznom! :-)


Viszont a névjegykártyája még megvan, így ha valaha Milánóban járnék, és érdekelne, akkor kideríthetném, hogy tényleg fogorvos-e, vagy csak a csajozáshoz készítetett olyan névjegykártyákat.

2014. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7. nem? akkor ott helyben nekiestél?
2014. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 8


Nem, nem szokásom ismeretlen férfiaknak "nekiesni".


Ha jól értem, hogy mit értesz "nekiesés" alatt, akkor egyrészt kevés férfinak "estem neki" életemben, másrészt ők nagyon megküzdöttek érte(m) előtte! :-)

2014. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9. nekiesés alatt azt értem, hogy megengedted neki, hogy az arcodra élvezzen
2014. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!