Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok azért nem szeretnék...

A lányok azért nem szeretnék még barátkozni sem velem, mert ronda vagyok, ennyire fontos a külső manapság?

Figyelt kérdés
Én nem tagadom, hogy ronda vagyok, de attól még haverkodni jó lenne lányokkal is, így csak fiú barátaim vannak, mert ha egy lányhoz véletlen hozzászólok, már egyből menekül, azt hiszi gondolom, hogy egyből rámászok, mint mások, pedig csak ismerkedésre nyitott vagyok, nem mondtam, hogy ő már el is nyerte a szívem egyből csak, mert beszélgetünk. Vicc, hogy azt hiszik minden fiú ilyen könnyen odáig van már értük :D
2014. máj. 15. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Ez a "ronda vagyok" szöveg akkora nagy baromság!! Mindenkinek más tetszik. Lehet, hogy van egy tök szép csaj de csak Sanyinak tetszik Béla már azt mondja,hogy g..i pocsék.. :)

Lehet, hogy nem jó..Nem normális csajokkal kezdtél :)

2014. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Én, mint nő azért nem akarok még barátkozni sem, mert:

1. Nem is ismerlek.

2. Az írásodból azért kiderül, hogy nem egy korosztály vagyunk.

3. Az is kiderült, hogy nagyon nem egy szellemi szint vagyunk, így fölösleges lenne.


És még képet sem láttam rólad, nem is kérek, viszont biztosra veheted, hogy nem a külsőd miatt nem barátkozunk.

2014. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es el vagy szállva kicsit magadtól... Amúgy meg azért gondoltam, hogy a rondaságom a gond, mert eddig nagyon sok lánynál próbálkoztam nem csak élőben, de neten is és általában egy szia után lekoptatttak, de volt olyan lány, aki a képembe mondta, hogy kopjak le, mert ronda vagyok és még olyan is volt, hogy csak úgy kinevettek! De biztos én velem van a baj, én vagyok a gonosz lény. :D
2014. máj. 15. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok elszállva, reálisan látom a helyzetet.
2014. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lányok érdekemberek. Azokkal a pasikkal barátkoznak, akiktől valamiféle hasznot remélhetnek. Mivel felszínesek, igenis a külső (is) számít nekik,de ezt SZVSZ még saját maguknak se ismernék be.
2014. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
56%-os, ez a férfiakra is igaz. Ezt csak úgy mellékesen mondom. Pláne, hogy még nem találkoztam olyan pasival, aki ne akart volna valamit. Más kérdés, hogy mindig ugyan azt akarják.
2014. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!