Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14-15 éves fiúk! Ha strandon/B...

14-15 éves fiúk! Ha strandon/Balatonnál/sétálóutcában megláttok egy lány társaságot, oda szoktatok menni? (ha tetszenek persze)

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs elég bátorságom hozzá
2014. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
nem, de fingani azt már csináltam, élveztem, hogy odafingok a csajo orra elé XD
2014. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyedül nem
2014. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

táársasáágal sem.

azért mert annyira el van magatol szalva sok csaj, hogy ugyis leégünk csak.

sajnos jogosan. válogathatnak a lányok, azt szereznek emg akit akarnak..undorítóan el vannak telve...

2014. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és ha egyedül van egy csaj? Például napozik, vagy a büfében áll sorban.. stb..
2014. máj. 21. 21:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A 14-15 éves fiúk agyában ilyenkor lezajló folyamat két féle lehet:

1: Megteszem! Nem teszem! Megteszem! Nem teszem! De megteszem! Na jó nem, inkább hazamegyek.

2: Pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@ pin@...

2014. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem ilyenkor merevedésem van
2014. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 C0r3 ***** válasza:
16 éves vagyok, Siófokon lakom, és eddig 1x fordult elő, hogy random csajt leszólítottam az utcán. Nem volt szép, és nem akartam felszedni. :D Ha megtetszett volna nem szólítottam le. Valószínűleg velem van a baj, de kínosan érezném magam. Mondjuk sok mindenről lemaradok, mert lehet, hogy a szép lányoknak tetszenék :D
2014. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! akkor majd nyáron lehet találkozunk, mert a nyaramat Siófokon fogom tölteni :P főleg egyedüli fiatalként :(
2014. máj. 21. 22:26
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Na tegyünk egy kis rendet :D

Először is, hogy a kérdésre válaszolják: igen, oda merek menni.

Miért...? Miért ne?

Elárulok valamit: ha magabiztosan odaállsz, nem dadogva meg össze vissza nézelődve akkor akármilyen hülyeséget mondhatsz neki, aztán a végén elkéred a számàt. Ne érezze magát vezető pozícióban. Lássa rajtad, hogy te tudod mit akarsz.

Ha nagyon félsz ne rögtön egy csoportnyi lánnyal, kezd, egy olyan apróság is önbizalmat ad, mint mondjuk ha egy random lànytól megkérdezed mennyi az idő. Megmondja, rájössz, hogy még élsz és háború se tört ki, zombik se hullanak az égből, és ekkor mehetsz a "durvább" dolgok felé. Szép lassan pedig csak rossz emlék lesz, hogy nem mertél lányokat leszólítani.

Ha pedig nem akar veled beszélni vagy valami, akkor meg szarni rá, nem érdemli meg a flegma ri***c, hogy rá pocsékold az időt :D

2014. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!