Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan, aki egykoron...

Van itt olyan, aki egykoron lúzer srác volt, egy csaja sem volt, manapság meg van jól fizető munkája, és sikeres a csajoknál?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kideríteni, hogy igaz-e hogy a lányok a pénzre hajtanak...

2014. máj. 21. 23:19
1 2
 1/16 Noydra ***** válasza:
62%

Biztos, hogy találsz ilyet, mert sok ilyen "nő" van sajnos.

De akkor általánosítás marad.

2014. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noydra ***** válasza:
94%
Akkor is*
2014. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Itt vagyok!Amúgy meg általánosítás.Van olyan csaj biztos aki a pénzre hajt,de én nekem nem volt ilyennel dolgom.

Ja meg persze akkoriban tizes huszas éveim elején ugye még lúzer voltam,így a nagy csajozós korszak kimaradt az életemből.De azért pótoltam ahogy tudtam,és nem volt még rám panasz.:)

2014. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló, minek tudod akkor be, hogy sikeres lettél? Ha nem a pénznek?
2014. máj. 21. 23:26
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Biztos hogy sokat segít a pénz, de azért az sem feltétlenül azt jelenti hogy meglobogtatod és már körül is álltak a nők.


Viszont én is tapasztaltam már, hogy az ha nincs pénzetek ide-oda menni, vagy egymáshoz utazni, akkor az rányomja a bélyegét egy kapcsolatra. Míg egyszerűbb annak, akinek van kocsija, rendes melója, és szabadabban élhet.


Másrészt, attól hogy jól fizető a munkád még maradhatsz pont ugyanolyan balf..sz. Viszont ugye sokan megváltoznak az évek során, emberileg, jellemben fejlődnek, és egy jó állás, vagy vezető képesség mellé némi dominancia is jár, azt meg szeretik a nők ha az ő barátjuk sikeres ember :D


Sőt...itt vagyok én, nincs jól kereső állásom se, még tanulok, de ahhoz képest mekkora nyomi lúzer voltam (de komolyan, szánalmas voltam így utólag visszagondolva) mára elég sokat fejlődtem, és voltak elég jó csajaim is.

2014. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Elsősorban olyanok válasza érdekel, aki régen 100%-osan elutasított srác volt, azaz csúnya csajt sem kapott az élettől, manapság meg sikeres a lóvé hatására!
2014. máj. 21. 23:29
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

3as vagyok

Nem voltam egyértelmű,bocsesz.

A pénz amit kerestem és a megbecsülés amit kaptam a munkahelyemen,önbizalmat adott amivel már mertem kezdeményezni.Nem sok kapcsolatom volt eddig de soha nem a pénzemért kellettem az illető hölgyeknek.Ez biztos.

2014. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Igaz, de azért tudd, hogyha sok a pénzed, és van veled csaj, akkor az a pénzedet szereti és nem téged. Szóval ha elveszted/elköltöd a pénzedet, akkor a csaj se marad veled.
2014. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Igen van, élő példa vagyok rá. Nem az hogy lúzer voltam, mert nem volt baromi sok és nagy csalódás a csajokkal, de nagyságrendekkel más most a helyzet. Akkor egy zsebpénzén spórolva randizó srác voltam, átlagos öltözködéssel (gondolok itt olcsóbb ruhákra), és 10 randiból 1 vagy 2 zárult sikerrel. Ez volt 16-22 éves korom között.

Most 25 vagyok, havi 350-400-at viszek haza (nettó) és enyhén szólva más az ábra. Drágább ruhákban járok, nem spórolok a szórakozáson, ha randi, akkor simán elviszek egy csajt, moziba, vidámparkba, akárhova. Szóval ja, van különbség, persze butaság egyből ráragasztani kollektíve a lányokra, hogy a pénzre hajtanak. Mondjuk úgy, hogy átlagban a lányoknak jobban bejön, ha nem azt veszik észre, hogy a pasinak a segge lyuka is összeugrik, ha arról van szó, hogy popcornt kell venni a mozizáshoz, vagy ilyesmi. Ez persze csak egy példa volt, de ennél jóval szélesebb ez az elmélet.

2014. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hozzáfűzném még azt is, hogy ilyenkor az ember megjelenése is sokkal előnyösebb, a nőknek nagyon bejön egy stílusos hapsi, menő napszemüvegben, karórával, mint egy olcsó farmerban kockás ingben lévő valaki.
2014. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!